Nowoczesność w kosmetologii HI-TECH, medycynie estetycznej oraz kosmetyce twarzy i ciała to cechy LA GUÈL CLINIC & SPA. W warszawskiej placówce zlokalizowanej na Ursynowie można zadbać o swoje piękno przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń oraz najwyższej klasy specjalistów.

O LA GUÈL CLINIC & SPA

W LA GUÈL CLINIC & SPA (www.laguel.pl) dbamy o to, aby każdy Pacjent wyszedł z uśmiechem na twarzy. Jak to robimy? Pomagają eleganckie, przestronne, nowoczesne wnętrza i gabinety. Pomagają także wysokiej klasy specjaliści, których zatrudniamy. I wreszcie, chyba najbardziej pomagają nam w tym, aby opuszczać nasze progi w dobrym nastroju, nowoczesne metody i urządzenia, z których korzystamy.

Co konkretnie może dać wizyta u nas? Możemy skutecznie pomóc w ujędrnieniu skóry, odmłodzeniu, zgubieniu zbędnych kilogramów, oferujemy depilację laserową, permanentny makijaż, a także lifting skóry. Wszystko to w sposób bezinwazyjny. Wśród zabiegów, którymi szczególnie się szczycimy, jest supernowoczesny, bezbolesny lifting SONOQUEEN.

Lifting ultradźwiękami

Jeśli problemem są na przykład zmarszczki mimiczne, podwójny podbródek, chomiki czy widoczne zwiodczenie skóry innych obszarów ciała i twarzy polecamy w LA GUÈL CLINIC & SPA poddanie się  bezinwazyjnemu i bezbolesnemu liftingowi przy wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia SonoQueen (https://www.laguel.pl/medycyna-estetyczna-sonoqueen). W zabiegu wykorzystywane są precyzyjnie skierowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości,.

Ultradźwięki przenikają przez trzy warstwy – skórę właściwą, tkankę tłuszczowej oraz powięź mięśniową. Robiąc to, powodują obkurczenie tkanek i regenerację zwiotczałych włókien kolagenowych. Proces regeneracyjny potrwa mniej więcej dwa, trzy miesiące. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i daje dużo lepsze efekty niż dotychczasowe technologie.

Rezultatem poddania się liftinowi  przy zastosowaniu urządzenia SonoQueen są między innymi: lifting twarzy, szyi i delikatnych okolic oczu, ujędrnienie wiotkiej skóry ciała, wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek, wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, rozświetlenie skóry, likwidacja podwójnego podbródka. Nie zaleca się poddawania się temu zabiegowi w okresie ciąży i laktacji.

Dlaczego LA GUÈL CLINIC & SPA

Warto skorzystać z naszych usług również dlatego, że do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Stosujemy wyłącznie metody i urządzenia, które wcześniej zostały dokładnie sprawdzone i dały spektakularne rezultaty, a bezpieczeństwo Pacjentów jest dla nas największym priorytetem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]