Sponsoring po polsku – kobiety szukają miłości, a mężczyźni tylko przygody

Jeszcze kilka lat temu sponsoring był czymś nie do przyjęcia. Wywoływał kontrowersje i falę oburzenia. Obecnie sytuacja zmieniła się na tyle, że fakt ten nikogo już nie dziwi. Czy to forma prostytucji? Można tak uważać, ponieważ w grę wchodzą pieniądze. Nie są to małe kwoty, które pozwalają na utrzymanie się, ubranie i zabawę. Niektórzy uważają to „zajęcie” za dorywczą pracę. Warto jednak zwrócić uwagę, że kobiety decydujące się na taką profesję, bardzo często szukają miłości. Mężczyźni raczej przygody, często też odskoczni od codziennego życia. Sprawdźmy, jak dokładnie wygląda sponsoring. Kto, komu płaci i jak wygląda to w praktyce.

Sponsoring – mężczyźni sponsorzy

Mężczyźni sponsorzy to zwykle osoby, które płacą za spotkania i seks młodszym od siebie kobietom, ale też mężczyznom. Oczywiście w zdecydowanej większości są to jednak relacje heteroseksualne. Z usług korzystają panowie w wieku 40-60 lat mający ustabilizowaną sytuację finansową. Prowadzą firmy i zajmują wysokie stanowiska. Co więcej, szerokie grono panów korzystających z takich usług jest mężami i ojcami. Najczęściej jednak nie chwalą się tym, że utrzymują pewien układ. Szczególni żonaci mężczyźni ukrywają związek oparty na sponsoringu. Czego szukają w takich relacjach? Rzeczywiście panowie potrzebują odskoczni od związku, przygody. Sponsoring jest w zdecydowanej większości przypadków wynikiem braku pożycia seksualnego w stałym związku.

Sponsoring – kobiety sponsorki

Kobietami sponsorkami są zwykle starsze panie. Do tego grona należą wdowy, a często też rozwódki. Mając pieniądze, umawiają się z młodszymi mężczyznami obdarowując ich za seks drogimi prezentami, ale też płacąc. Panie zdecydowanie częściej niż panowie szukają w ten sposób miłości. Co więcej, są to kobiety, które zwykle mają już za sobą stały związek. Nawiązują relację z mężczyznami na zasadach sponsoringu, ponieważ jest to zupełnie niezobowiązujący układ. Panie umawiają się z młodszymi od siebie mężczyznami, co jest dla nich powodem do pochwalenia się przed koleżankami. W ten sposób liczą też na iskrę, żar miłości, co jest oczywiście w zdecydowanej większości niemożliwe. Panowie, którzy świadczą tego rodzaju usługi, zarabiają w ten sposób. Korzystają z darmowych imprez czy podróży. Rzadko kiedy zakochują się w starszej od siebie kobiecie.

Kobiety szukające sponsora

Kobietami szukającymi sponsora są z reguły młode dziewczyny na studiach. W ten sposób zarabiają sobie na mieszkanie, życie, ubrania oraz rozrywkę. Bywa i tak, że jeden sponsor nie wystarczy młodej kobiecie. Dziewczyny decydują się więc na kilku panów, którzy zaspokoją potrzeby finansowe. Rzeczywiście tym młodym kobietom zależy na dyskrecji. Nie chwalą się sytuacją przed koleżankami, znajomymi czy rodziną.

Mężczyźni szukający sponsorki

Podobnie jak w przypadku młodych dziewczyn, młodzi atrakcyjni mężczyźni wychodzą z założenia, że mogą skorzystać ze swoich zalet i szukają sponsorki. Dzięki sponsoringowi mają zapewnione prezenty, pieniądze, często nawet mieszkanie.

Sponsoring – podsumowanie

Temat sponsoringu choć rzeczywiście dziś już nieco bardziej poznany, nadal budzi sporo kontrowersji. Jest to bowiem dokładnie czysty układ, w którym nie ma bliższych relacji. Taki związek z kilku powodów nie ma szans na miłość, choć pewnie od tej reguły dałoby się podać przykłady, gdzie para w końcu zakochuje się w sobie i żyją razem. W gruncie rzeczy chodzi o zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych, a z drugiej strony o pieniądze. Rzeczywiście nie jest to zdrowe podejście do życia, dlatego nie ma się co dziwić, że zarówno sponsorzy, jak i ci, którzy szukają sponsorów są źle odbierani przez społeczeństwo. Najwięcej o sponsoringu mówi się w dużych miastach, gdzie potrzeby młodych dziewczyn są zdecydowanie większe niż w małych miasteczkach. Warto zauważyć, że niektóre z osób oferujących swoje towarzystwo zastrzega sobie, że mogą to być spotkania wyłącznie bez seksu. Niekiedy bywa i tak, że na tym tle strony zaczynają się poróżniać.

[Głosów:2    Średnia:2/5]