Pomoc przy bólu mięśni i zmęczeniu stawów

Powrót do domu po ciężkim i męczącym dniu powinien być czymś przyjemnym. A jednak, ból mięśni i stawów mogą w dużym stopniu odebrać radość wynikającą z wolnego czasu. Ból ten skutecznie będzie także powstrzymywał przed podejmowaniem się jakichkolwiek czynności. Na szczęście można z nim wygrać. Z pomocą przychodzą profesjonalne masażery firmy CASADA.

MediGun – odpowiednia broń do walki z bólem mięśni

Ból mięśni i stawów skutecznie łagodzi masaż wibracyjny. Aby go wykonać, można sięgnąć po urządzenie MediGun. Ten masażer wibracyjny ma kształt pistoletu, dzięki czemu jest prosty i intuicyjny w użyciu. Umożliwia on trzystopniową regulację prędkości przy zachowaniu amplitudy 16 mm. Posiada cztery wymienne głowice masujące, co zapewnia kompleksowy masaż wszystkich grup mięśniowych. Świetnie poradzi sobie z bólem, zakwasami, czy zmęczeniem mięśni. Dodatkowo ma działanie ujędrniające i antycellulitowe. Jednokrotne zasilenie akumulatorowe to gwarancja długiego czasu pracy urządzenia – średnio 10 dni! Cały zestaw zapakowany jest w elegancką i funkcjonalną walizkę, dzięki czemu z łatwością można korzystać z masażera w różnych miejscach.

Scoop – idealny masaż barków i karku

Scoop to masażer, który umożliwia masaż ostukujący barków i karku. Jego miękka i elastyczna głowica może być stosowana do każdej części ciała. Zawiera pięć programów automatycznych. Ten masażer wibracyjny jest również bardzo poręczny – można zabrać go ze sobą nawet w podroż! Zastosowanie wibracji sprawi, że pobudzeniu ulegnie krążenie krwi, a mięśnie rozgrzeją się i zrelaksują. Urządzenie wyposażone jest w zasilanie bateryjne oraz system zabezpieczający go przed przypadkowym włączeniem.

Chwila luksusu z masażerem Eve

Eve to masażer do całego ciała, który z łatwością zmieści się w torebce. Urządzenie pomaga rozluźnić spięte mięśnie i pobudzić krążenie, pomoże także zredukować stres, dzięki czemu szybko wejdzie w nawyk jego codzienne stosowanie. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, ma ciekawy design i posiada system zabezpieczający przegrzaniu. Jest to urządzenie bezprzewodowe, zasilane przez baterie.

Masaż ostukujący zawsze i wszędzie

Przedstawione urządzenia łączy kilka kwestii – są niewielkich rozmiarów, można zabrać je ze sobą w podróż, są proste w użyciu, a także niesamowicie skuteczne. Masażer to świetna inwestycja. Sprawi on, że ból mięśni i karku znikną, a w ciele pojawi się przyjemny stan odprężenia. Można po niego sięgnąć w domu, jak i w pracy, czy podczas wyjazdu – za każdym razem, gdy zaatakuje ból.

[Głosów:1    Średnia:5/5]