Laser e-light- czym jest?

0
1638

Urządzenie kosmetyczne- laser e-light, jest nowością na rynku. Do jego użycia, wykorzystywana jest energia świetlna oraz prąd o częstotliwości radiowej. Promienie świetlne, które są emitowane przez urządzenie, docierają do najgłębszych warstw skóry. Innowacyjność, jaką niesie za sobą ten produkt, to nowoczesna technologia, która niweluje zjawisko odbicia się światła i jego załamania, aby spowodować jeszcze lepszy efekt końcowy i zmniejszyć ilość potrzebnych do jego uzyskania zabiegów.

Dlaczego ta technologia jest tak niezwykła?

Za unikalność technologii używanej w laserach e-light, odpowiada przede wszystkim ich skuteczność. Urządzenie, ma możliwość, dopasowania się do każdego rodzaju i typu skóry. Jest w stanie pomóc i wyleczyć wiele rozbieżnych problemów skórnych i defektów, z jakimi zmagają się pacjenci. Laser e-light, został wiele razy poddany badaniom klinicznym, przez co jest w stu procentach bezpieczny.

Dla kogo laser e-light?

Lasery kosmetyczne e-light, mogą wykonywać różne rodzaje zabiegów. Poleca się je dla osób, które zmagają się z cerą trądzikową, chcą zredukować lub wyeliminować przebarwienia skórne lub skorzystać z możliwości odmłodzenia się za pomocą foto-odmładzania. Sprawdzi się on także, przy usuwaniu owłosienia z całego ciała czy terapii naczyniowej. Zabiegi, rekomendowane są zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, w każdym wieku. Promienie świetlne, które wysyłane są przez laser, działają wielokierunkowo i głęboko do warstw skórnych, co wpływa na skrócenie czasu zabiegów, efektywność i satysfakcję klienta.

Jak działa laser w poszczególnych zabiegach?

Usuwanie owłosienia przy użyciu tego typu lasera, prowadzi do trwałego zlikwidowania owłosienia (epilacja). Struktura mieszka włosowego, zostaje zniszczona, zaburza to dalsze odżywanie i wzrost włosa, przez co wypada. Zabieg ten, nie uszkadza tkanek i innych struktur, które znajdują się w obrębie włosa. W przypadku usuwania przebarwień, oddziaływanie światłem na skórę, na której występuje przebarwienie, powoduje ogrzanie pigmentu oraz zniszczenia plam pigmentacyjnych. Z czasem znikają one całkowicie lub wyłuszczają się po zakończeniu zabiegu.

Odmłodzenie skóry, które możemy uzyskać dzięki poddaniu się zabiegowi przy użyciu lasera e-light, opiera się na pobudzeniu komórek i tkanek skórnych do większej produkcji kolagenu, odpowiadającego za elastyczność i napięcie skóry. Dodatkowym plusem jest poprawa krążenia. Końcowym efektem jest wyraźnie odżywiona, zregenerowana i zdrowo wyglądająca cera. E-light, to rozwiązanie też dla osób, u których na skórze pojawił się rumień lub w niektórych miejscach, mają oni widoczne, popękane naczynka.

Ciepło, emitowane na skórę, rozkłada barwik, powodujący czerwonawy kolor, znacząco poprawia kondycję skóry, jej grubość, zapobiegając przy tym prześwitywaniu naczyń krwionośnych. Terapia laserem, to też ratunek dla osób, które mają trądzik. Urządzenie to, powoduje iż zmniejsza się wydzielanie sebum, a bakterie, które odpowiedzialne są za powstawanie wykwitów skórnych, stanów zapalnych, zostają usunięte. W efekcie końcowym, przebieg trądziku znacznie się łagodzi, łatwiejsze jest gojenie się zmian skórnych, a ich liczba zmniejsza się znacznie, w porównaniu z okresem przed-zabiegowym.

Urządzenia kosmetyczne

Laser e-light, dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu i możliwości wyleczenia zabiegowo wielu chorób i nieprawidłowości związanych ze skórą, jest czymś zupełnie unikatowym, nowym. Dzięki niemu ilość zabiegów może być mniejsza, a czas oczekiwania na efekty- krótszy. Ma to wpływ na zadowolenie klientów, ale też na zmniejszenie kosztów, związanych z brakiem przymusu korzystania z kolejnych zabiegów.

[Głosów:1    Średnia:2/5]