Hotel z duszą

Wyjeżdżając na dłuższy lub krótszy czas w poszukiwaniu relaksu w różnego rodzaju hotelach, położonych w ośrodkach wypoczynkowych, szukamy takich miejsc, by spełniały one nasze wszelkie wymagania. Część z nas szuka hoteli, w których jedną z podstawowych opcji jest pływalnia oraz różne, związane z tą formą czynnego odpoczynku, udogodnienia.

  1. Pływać każdy może
  2. Czynny wypoczynek na Pomorzu
  3. Weekend nad rzeką

Pływać każdy może

Szukając ciekawych miejsc do spędzenia wolnego czasu, które dysponują takim urozmaiceniem oferty wypoczynkowej jak basen w hotelu,warto odwiedzić niewielkie miasto Gniew w województwie pomorskim. Malowniczo położone nad ujściem Wierzycy do Wisły, znane jest przede wszystkim z zamku krzyżackiego, którego część stanowi Pałac Marysieńki, obecnie mieszczący w swoich wnętrzach elegancki hotel. Możemy w nim skorzystać z szerokiej oferty spędzania wolnego czasu, m.in. na hotelowej pływalni, jacuzzi, saunie czy SPA. Istnieje tu także możliwość wypożyczenia rowerów z hotelowej wypożyczalni, można także zagrać w bilard albo w kręgle, a dla dzieci dostępny jest duży plac zabaw. Hotel dysponuje także własną przystanią, na której można skorzystać z rejsu gondolą po Wiśle.

Czynny wypoczynek na Pomorzu

Hotel z basenem jest świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy na dworze jest zimno albo aura nie sprzyja jeździe na rowerze lub spacerom po okolicy. Jeżeli zależy nam na romantycznym, relaksacyjnym wyjeździe we dwoje lub gronie przyjaciół, możemy na miejscu skorzystać z pojedynczych zabiegów w SPA albo ze specjalnych pakietów złożonych z różnego rodzaju masaży, zabiegów ujędrniających, itp. W swojej ofercie skierowanej dla najmłodszych, w której basen w hotelu pełni kluczową rolę, znajdziemy także zjeżdżalnie oraz ogólnie dostępny brodzik dla mniejszych dzieci. Przed skorzystaniem z tej szerokiej oferty należy się zapoznać z regulaminem korzystania z wszelkich urządzeń, tak by do minimum ograniczyć ewentualne kłopoty związane z basenem czy jacuzzi.

Weekend nad rzeką

Odpoczynek w dobrze dobranym gronie, w hotelu spełniającym wszelakie standardy, jakim podlega czynny wypoczynek wszystkich gości, będzie przyjemnością, o której długo nie zapomnimy. Nasze ciało i umysł będą nam wdzięczne za każdą godzinę spędzoną w ruchu. Basen w hotelu, z wodą spełniającą wszystkie wymogi techniczne, pozwoli nam na pływanie oraz inne aktywności bez względu na stan pogody na zewnątrz. Wystarczy tylko podjąć decyzję i wyruszyć w podróż – resztę pozostawmy profesjonalistom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]