Endermologie Alliance - sposób na piękne ciało

Cellulit dotyka prawie wszystkich kobiet. Pomarańczowa skórka pojawia się już w okresie dojrzewania, a nierówności na skórze często powiększają się w czasie ciąży i menopauzy. Dodatkowo na ich powstawanie mają wpływ hormony znajdujące się w środkach antykoncepcyjnych oraz niezdrowe przekąski. Jeżeli cellulit jest również Twoim problemem, dowiedz się, jak działa zabieg Endermologie Alliance.

Kobiety robią wszystko, by pozbyć się cellulitu i zmniejszyć jego widoczność. Dzięki Endermologie Alliance Rzeszów możliwe jest zredukowanie pomarańczowej skórki i wygładzenie ud, pośladków i bioder. Dowiedz się, na czym polega endermologia i jakie są jej efekty.

Na czym polega Endermologie Alliance?

Endermologia jest zabiegiem na cellulit, podczas którego wykorzystuje się technologię LPG. Dzięki niej, pomarańczowa skórka jest efektywnie rozbijana, a skóra staje się gładka. Niezależnie napędzane rolki poruszają się po ciele z różną prędkością w kilku kierunkach. Dodatkowo na skórę oddziałuje odpowiednio dobrane podciśnienie. Osoba wykonująca zabieg przemieszcza rolki po problematycznych partiach ciała, skupiając się na miejscach, w których nagromadziło się najwięcej cellulitu.

Endermologie Alliance jest wykonywane w miastach takich jak Rzeszów – tylko tam gwarantuje się, że podczas zabiegu wykorzystywane są efektywne urządzenia LPG Endermologie Alliance, Cellu M6 Integral oraz Lipo M6. Są to sprzęty nowej generacji, których skuteczność jest o wiele wyższa niż w przypadku urządzeń, wykorzystywanych do zabiegów przeciwcellulitowych przed laty.

Wymodelowana i szczupła sylwetka

Modelowanie sylwetki za pomocą endermologii jest jedną z najczęściej stosowanych metod na całym świcie. Technologia LPG jest w pełni bezpieczna dla zdrowia, gdyż jej działanie polega wyłącznie na pobudzaniu naturalnych procesów zachodzących w organizmie. Pod wpływem masażu i podciśnienia ciało samodzielnie zwalcza cellulit oraz usuwa wodę zgromadzoną pod skórą. O bezpieczeństwie stosowania endermologii świadczą certyfikaty CE i FDA. Co ważne, zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny.

Endermologia przynosi zadowalające rezultaty w przypadku cellulitu o każdym stopniu zaawansowania, bez względu na to, czy zabieg ma na celu usunięcie cellulitu wodnego, tłuszczowego, czy też mieszanego. Zabieg wyszczuplający kształtuje sylwetkę i ujędrnia skórę po porodzie lub odchudzaniu. Technologia LPG wzmacnia tkankę łączną, pobudza do pracy układ krwionośny i limfatyczny oraz usuwa toksyny z organizmu. Dodatkowo po endermologii zmniejsza się widoczność blizn oraz oparzeń.

[Głosów:1    Średnia:5/5]