Na czym polega mezoterapia głęboka

Chcesz odmłodzić skórę swojej twarzy bez uciekania się do radykalnych metod? W takim wypadku z pewnością słyszałaś o mezoterapii. Zabieg ten, z roku na roku, staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet w naszym kraju. Nie zawsze jednak wiadomo na czym polega, jakie są jego plusy oraz minusy, a także rodzaje. Z niniejszego artykułu dowiesz się czym jest mezoterapia głęboka, czego możesz spodziewać się po jej wykonaniu, a także kiedy warto się na nią zdecydować. Zapraszamy do lektury wszystkie osoby, które pragną się nieco odmłodzić.

Bezpiecznie i pewnie

Spośród wszystkich zabiegów medycyny estetycznej dostępnych na rynku, mezoterapia należy do jednych z najpopularniejszych wśród kobiet. Jest ku temu wiele powodów, jednak za najważniejszy należy uznać to, że stanowi ona bezinwazyjną metodę odmłodzenia skóry, jaka zaczęła się starzeć. Wysoka skuteczność, a także brak powikłań przyciągają do salonów medycyny estetycznej wszystkie osoby, jakie pragną się nieco odmłodzić oraz pokreślić własne, naturalne piękno. Przykładem miejsca, gdzie wykonamy zabieg mezoterapii, również w jej głębokiej wersji, jest krakowska Skopia, jakiej ofertę zobaczycie pod poniższym adresem: skopia-ec.pl/zabieg/gleboka-mezoterapia-hydra-booster/. Na którą jednak się zdecydować? Mezoterapię głęboką, czy tez może tradycyjną? Przed podjęciem decyzji warto dowiedzieć się, czym oba zabiegi różnią się od siebie.

Jak wygląda zabieg mezoterapii głębokiej?

Tradycyjna mezoterapia wykonywana jest poprzez wstrzyknięcie pod skórę twarzy specjalną igłą preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Pozwala to przede wszystkim na nawilżeniu skóry, a tym samym odbudowę jej struktury, jaka z wiekiem coraz słabiej się regeneruje. Dzięki temu zabiegowi wspieramy naturalne procesy jakie zachodzą w warstwach skórnych. W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych jest ona całkowicie bezpieczna dla zdrowia, a także przynosi szybkie, widoczne rezultaty. Również cena zabiegu nie jest stosunkowo wygórowana. Oczywiście wszystko zależy od salonu do jakiego się udamy, jednak warto pamiętać, że oprócz korzystnego wpływu na wygląd, mezoterapia poprawia także kondycję naszej skóry, a tym samym jej zdrowie.

Jeśli chodzi natomiast o mezoterapię głęboką to jak wskazuje sama nazwa, oddziaływuje ona na głębsze partie skóry, a tym samym jest bardziej efektywna. Swoją skuteczność zawdzięcza przede wszystkim większej dawce kwasu hialuronowego, który znajduje się we wstrzykiwanym preparacie. Polecana jest dla osób, które posiadają suchą, nienawilżoną skórę. Zabieg pozwala jej odżyć, a tym samym wpłynąć dodatnio na nasz wygląd zewnętrzny.

Hydra Booster, czyli dodatkowe wzmocnienie

Kwas hialuronowy to jednak jeszcze nie wszystko. W przypadku tak zwanego Hydra Booster, czyli typu preparatu aplikowanego w czasie zabiegu, możemy liczyć również na odżywcze właściwości wielu innych składników, wchodzących w jego skład. Mowa tutaj przede wszystkim o witaminach, minerałach oraz dobroczynnych aminokwasach, jakie dodatkowo wzmacniają nasza skórę. Przy mezoterapii Hydra Booster stosowany jest również glicerol, bardzo istotny w procesie nawilżania oraz ujędrniania skóry. Oprócz tego składnik ten chroni ją również przed wolnymi rodnikami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]