Obecnie bardzo popularnym zabiegiem, z którego korzysta coraz więcej kobiet jest zabieg zamykania naczynek. Coraz więcej Pań decyduje się na tego typu rozwiązanie, ponieważ to właśnie dzięki temu możemy w końcu pozbyć się nieatrakcyjnych zmian na naszym ciele. Zatem na czym dokładnie polega ten zabieg i czy rzeczywiście jest skuteczny?

Zamykanie naczynek coraz bardziej popularne

Rozszerzone naczynka to bardzo poważny problem, który dotyka w ostatnim czasie wiele kobiet. Z pewnością z taką przypadłością nie mogą sobie poradzić również mężczyźni, jednak ten problem znaczniej rzadziej występuje u Panów.

Warto pamiętać, iż często z rozszerzonymi naczynkami walka jest bardzo trudna. Coraz więcej osób decyduje się na zakup różnego rodzaju kremów oraz maści w aptekach. Jednak musimy pamiętać, iż nie zawsze będą skuteczne. Więc jak zamknąć naczynka?

Na czym dokładnie polega zabieg zamykania naczynek?

Najlepszym rozwiązaniem na zamknięcie naczynek jest laser. Warto udać się do dowolnego gabinetu medycyny estetycznej i zapoznać się z tego typu ofertą.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jednak promieniowanie lasera powoduje wzrost temperatury w takim rozszerzonym naczynku i tym samym hemoglobina zmienia swoją barwę.

Zamykanie naczynek – największe zalety

Bardzo dużo osób decyduje się na taki sposób zamykania naczynek, ponieważ to właśnie dzięki temu możemy liczyć na natychmiastowy efekt. Jest on widoczny już po zabiegu, dzięki temu od razu możemy poczuć się lepiej.

Ponadto należy mieć świadomość, iż tego typu rozwiązanie wcale nie jest aż tak bolesne. W razie konieczności można liczyć na dodatkowe znieczulenie, ponadto naświetlane miejsce także jest odpowiednio znieczulone, aby pacjent czuł się w pełni komfortowo.

Aktualnie coraz więcej kobiet przywiązuje dużą wagę do tego, w jaki sposób wygląda. Coraz częściej Panie decydują się na zakup drogich ubrań i również podążają za modą, wymieniając swoją garderobę co sezon. Jednak nie powinniśmy zapominać również o tym, że istotne jest także odpowiednie dbanie o cerę. To właśnie dzięki temu można prezentować się doskonale, czasem niezależnie od tego co na siebie akurat założymy. Bardzo dużym problemem wielu kobiet są między innymi rozszerzone naczynka. Doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji jest między innymi zabieg laserowy. Tylko i wyłącznie za pomocą specjalnego lasera jesteśmy w stanie raz na zawsze pozbyć się takich zmian.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Kosmetologia Esteti-Med

[Głosów:1    Średnia:5/5]