Problem wypadania włosów dotyczy większości mężczyzn. W przypadku jednych jest on nieznaczny, ale u wielu panów łysienie bywa bardzo szybkie i doprowadza do utraty większości owłosienia głowy. Jest też spora liczba osób, w tym również kobiet, u których utrata włosów spowodowana jest nie genetyka, ale chorobami czy wypadkami. Dzięki rozwojowi medycyny w zakresie transplantologii włosów możliwe jest obecnie skuteczniejsza walka zarówno z wypadaniem włosów, jak też skuteczniejsza jest transplantacja, czyli przeszczep. Najnowocześniejsze światowe metody w tym zakresie są już obecne w Polsce. Jedną z klinik, która stosuje najnowsze zdobycze medycyny jest klinika dra Turowskiego mieszcząca się w Katowicach. To właśnie tam polscy pacjenci, których dotknęła utrata włosów, mogą liczyć na pomoc.

Najnowsze trendy w transplantologii w klinice w Katowicach

Błyskawiczny postęp, jaki notowany jest w medycynie, nie ominął też dziedziny transplantologii i leczenia włosów. Współczesne metody pozwalają na skuteczne powstrzymanie utraty włosów, a gdy jest to już faktem zastanym, możliwe jest skuteczne i szybkie przeszczepienie włosów. W pomoc człowiekowi ruszyły też maszyny i dziś przeszczepy wykonywane są przez roboty. To właśnie je stosuje dr Turowski w swojej klinice w Katowicach. Dzięki ich zastosowaniu przeszczepy są trwalsze, cebulki lepiej się zagnieżdżają i zwiększa się szansa na to, że przeszczep się przyjmie. Warte podkreślenia jest też to, że tak wykonane przeszczepy są o wiele dokładniejsze i estetyczne. Jeśli więc kogoś interesuje przeszczep włosów Katowice są na pewno dla wielu pacjentów miejscem, gdzie warto udać się na konsultację. Poza transplantacją klinika dra Turowskiego oferuje leczenie włosów i wiele innych zabiegów z tej dziedziny.

Przeszczep włosów i dla mężczyzn, i dla kobiet

Łysienie na tle genetycznym dotyka w zasadzie tylko mężczyzn, natomiast bardzo często do klinik transplantologicznych trafiają osoby, które włosy straciły wskutek przebytych chorób czy wypadków. Takim osobom dr Turowski i jego klinika również pomagają. Wśród tych osób są też nierzadko kobiety, które często tracą włosy wskutek chemioterapii, a towarzyszą temu komplikacje, które sprawiają, że włosy nie chcą odrastać. Do osób, które zdecydują się na przeszczep włosów Katowice z tamtejszą kliniką to zatem miejsce, gdzie warto się udać, aby móc cieszyć się na powrót okazałą fryzurą. Coraz większe możliwości, jakie oferuje medycyna, skutkują tym, że ceny zabiegów i leczenia są niższe, a tym samym leczenie włosów jest dostępne dla większej liczby osób.

Odwiedź stronę kliniki http://www.drturowski.pl/pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]