Nadmierna tkanka tłuszczowa to problem pojawiający się u wielu osób na całym świecie. Przez to ludzkie ciało nie wygląda zbyt atrakcyjnie, a ludzie nabawiają się wtedy sporych kompleksów. Oczywiście można temu skutecznie przeciwdziałać, decydując się na sprawdzone zabiegi, dzięki którym usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej w krótkim czasie.

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej to zdecydowanie najskuteczniejsza metoda na rynku, a poza tym jak wskazuje nazwa odbywa się ona bezinwazyjnie, więc jest bezpieczna dla pacjentów. Zabieg nosi nazwę SculpSure i jest to metoda wykorzystująca działanie lasera. Może się na niego zdecydować praktycznie każdy, niezależnie od posiadanego fototypu skóry i budowy sylwetki.

Jak przebiega zabieg?

Usuwanie tkanki tłuszczowej w tym przypadku przebiega bardzo sprawnie. Emitowana jest wtedy specjalna wiązka laserowa, która przenika wgłąb ciała pacjenta, dlatego nie odczuwa się żadnego bólu, a przy okazji żadne narzędzia nie przedostają się do wnętrza ciała. Skóra jest wtedy podgrzewana, dzięki czemu następuje skuteczne niszczenie nadmiaru tkanek tłuszczowych w głębi ciała zainteresowanych osób. Oczywiście skórę trzeba jednocześnie ochładzać, dzięki czemu naskórek nie zostanie przegrzany, ale odpowiedzialny jest za to nowoczesny sprzęt. Ta innowacyjna technologia sprawdza się w stu procentach przypadków i daje pozytywne efekty. Dzięki temu redukowany jest jedynie nadmiar tkanek tłuszczowych, a wszystkie inne tkanki są w pełni chronione i nie stanie się z nimi nic złego. Zabieg jest polecany przez wielu ekspertów, przeszedł niezbędne badania kliniczne, dlatego wykorzystywany jest na szeroką skalę u osób, które chcą wyglądać atrakcyjniej i zadbać tym samym o swoją sylwetkę.

Ile czasu trwa zabieg?

Metoda laserowa trwa zaledwie 20-30 minut, więc nie trzeba poświęcać na ten zabieg zbyt dużo czasu, aby osiągnąć spodziewane efekty redukcji tkanki tłuszczowej we własnym ciele. Nie trzeba obawiać się też o to, że po zabiegu na ciele ludzkim pojawią się jakieś blizny, nie będzie odczuwało się również żadnego bólu i nie trzeba będzie przechodzić żmudnej rekonwalescencji. Jest to bardzo skuteczna metoda, dodatkowo bezpieczna i przeznaczona praktycznie dla każdej osoby, która narzeka na nadmiar tkanki tłuszczowej i chce z tym coś zrobić. Na zabieg nie mogą się jednak zdecydować panie, które znajdują się w ciąży, czy też takie, które karmią piersią własne dzieci. Jest to też zabronione przy pojawiających się stanach zapalnych, czy też zmianach skórnych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]