poznańska klinika stomatologiczna

Zdrowe i proste zęby to nasza najlepsza wizytówka. Jednak aby wyglądały atrakcyjnie, musimy dbać o higienę jamy ustnej oraz regularnie korzystać z wizyt u dentysty. Wiele osób odczuwa dyskomfort na samą myśl o spotkaniu ze stomatologiem. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Warto jednak mieć świadomość, że ta część medycyny przeszła niezwykłe zmiany. Nowoczesne gabinety kładą nacisk nie tylko na fachowe wykonanie zabiegu, ale również na to, aby pacjent nie czuł bólu.

Profesjonalne usługi stomatologiczne

Na ratunek chorobom zębów przychodzi nowoczesna stomatologia. Poznań oferuje wiele profesjonalnych gabinetów, w których lekarze zadbają o Twoje uzębienie. Jeśli potrzebujesz udać się do stomatologa w Poznaniu, to z całą pewnością można polecić Klinikę Stomatologiczną ChilliDent. Gabinety mieszczą się przy Placu Wolności 9, czyli w centrum miasta.

ChilliDent to młody, ale jednocześnie niezwykle kompetentny zespół lekarzy, którzy działają zgodnie z dewizą Team Work. Praca zespołowa to zatem motto kliniki. Każdy klient może liczyć na kompleksową opiekę: endodonty, chirurga, protetyka, implantologa. Jest to niezwykle istotne, w przypadku gdy podczas wizyty stomatologicznej okazuje się, że potrzebna jest konsultacja z tymi specjalistami. Są po prostu na miejscu i służą swoją wiedzą w każdym momencie.

ChilliDent jest cenione za to, że lekarze dbają nie tylko o stan uzębienia pacjenta, ale również o jego komfort psychiczny. W cenę każdego zabiegu wliczone jest znieczulenie.

Jakie zabiegi wykonywane są w gabinetach ChilliDent?

Katalog usług Kliniki ChilliDent jest niezwykle rozbudowany. Oferta obejmuje zabiegi z zakresu:

  • stomatologii zachowawczej,
  • stomatologii estetycznej, w tym: wybielanie zębów, wypełnianie zębów najnowszej generacji materiałami kompozytowymi, uzupełnienia protetyczne (licówki, korony, mosty),
  • stomatologii dziecięcej,
  • chirurgii, w tym: resekcje i korekty tkanek miękkich,
  • protetyki,
  • implantologii,
  • ortodoncji,
  • endodoncji.

Podstawą współczesnej stomatologii są zdjęcia rentgenowskie. Pozwalają zobrazować stan uzębienia. Ich wykonanie jest bezbolesne. W ChilliDent wykorzystuje się najnowocześniejszą aparaturę, za pomocą której można wykonać zdjęcia jednego zęba lub kilku zębów sąsiadujących (zdjęcia wewnątrzustne, inaczej: punktowe), zdjęcia całego uzębienia (pantomograficzne, inaczej: panoramiczne), zdjęcia obrazowania specjalnego, zdjęcia cefalometryczne wykonywane głównie w protetyce stomatologicznej i ortodoncji.

Pracownicy ChilliDent to także specjaliści z zakresu endodoncji mikroskopowej. Metody leczenia dobierają indywidualnie do każdego pacjenta. W opcji są wypełnienia bezpośrednie (plomby) lub wypełnienia protetyczne. W razie potrzeby można usunąć stare wkłady koronowo-korzeniowe lub złamane narzędzia z kanałów korzeniowych.

Finansowanie zabiegów stomatologicznych

Warto wspomnieć, że Klinika Stomatologiczna ChilliDent wspomaga swoich pacjentów w kwestii finansowania zabiegów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą oni skorzystać z opcji rozłożenia kosztów leczenia na dogodne raty. Na szczegółowe pytania w tej kwestii, odpowiadają konsultanci zaufanej w branży medycznej firmy MediRaty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]