Profesjonalny sprzęt do epilacji w twoim gabinecie kosmetycznym

0
1570

Prowadzisz gabinet kosmetyczny? Jeśli tak, to z pewnością zależy ci, aby twoich klientów wciąż przybywało. Jedną z kluczowych kwestii, o których powinieneś pamiętać to wyposażenie gabinetu w sprzęt najwyższej jakości.

Inwestycja w jakość

Klienci są coraz bardziej świadomi i znają najnowsze metody stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej. Nic dziwnego, bowiem w dobie Internetu to nie sztuka „wygooglować” pytanie i szybko znaleźć na nie właściwą odpowiedź. Z tego względu, pokaż klientom, że to właśnie w twoim gabinecie kosmetycznym znajdą usługi najwyższej jakości. Konkurencyjność, zwłaszcza w dużych miastach jest ogromna, dlatego nie narzekaj na brak klientów, tylko pomyśl jak sprawić, aby to właśnie do ciebie zapisywali się najchętniej. Jednym z podstawowych aspektów jest dbanie nie tylko o profesjonalny sprzęt, lecz przede wszystkim o innowacyjność. Twoi klienci muszą wiedzieć, że to właśnie w twoim salonie stosuje się najnowsze, najskuteczniejsze oraz najlepsze metody. Zwróćmy uwagę na jedną z najczęściej proponowanych usług kosmetycznych, czyli usuwanie owłosienia.

Najnowsze techniki usuwania owłosienia

Coraz częściej pragnąc pozbyć się uciążliwego owłosienia, decydujemy się na trwalsze i skuteczniejsze techniki. Depilacja za pomocą wosku czy kremów nie spełnia naszych oczekiwań z prostych przyczyn. Przede wszystkim chodzi o to, że mamy dość nawet codziennego golenia nóg, pach czy bikini za pomocą golarek, kremów czy plastrów. Jeżeli twój włos jest gruby i ciemny, z pewnością wiesz jak uciążliwe bywa, zwłaszcza latem usuwanie zbędnego owłosienia. Dodatkowo, jeśli kobieta zmaga się z wrażliwą i cienką skórą, regularne golenie podrażnia delikatny naskórek. Z tego względu, dużym powodzeniem cieszy się depilacja laserowa.

 Obecnie najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą usuwania owłosienia jest epilacja laserowa za pomocą lasera diodowego The Epi Lab. Wynika to z najnowszych rozwiązań technologicznych i możliwości, jakie daje nam właśnie ten laser. Oto kilka z nich:

  1. Epilacja nie boli dzięki potrójnemu systemowi chłodzenia.
  2. Bezpieczeństwo zapewnia system ABS oraz system ogniskowania TAPER.
  3. Skuteczność gwarantuje połączenie dwóch fal o długościach 810 nm oraz 950 nm.

Oprócz tego, epilacja za pomocą najnowszego lasera The Epi Lab może być wykonywana o każdej porze roku, nawet latem. Supernowoczesny sprzęt do epilacji jest na tyle bezpieczny, że pasuje do każdego fototypu skóry oraz nie prowokuje powstawania przebarwień. Jeżeli jeszcze w twoim salonie kosmetycznym brakuje tego lasera, nie zastanawiaj się długo nad kupnem, ponieważ to właśnie on odpowiada na potrzeby współczesnych klientów. Jeszcze niedawno, laserowo nie mogliśmy usuwać owłosienia wiosną i latem. Na szczęście dynamiczny rozwój technologii pozwala cieszyć nam się profesjonalnym sprzętem, między innymi laserem The Epi Lab.

Podsumowując, jeśli zależy ci na profesjonalizmie twoich usług kosmetycznych, pamiętaj, aby w twoim salonie znajdował się najnowszy sprzęt, dzięki któremu klienci będą pewni, że wybrane przez nich zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]