Po czym poznasz, że wpadłaś mężczyźnie w oko? 3 rzeczy!

Kobiety cenią komplementy ze strony mężczyzn, dlatego lubią, gdy są chwalone za piękny wygląd, ciekawy ubiór, cokolwiek, co zapewni je o atrakcyjności. Szczególnie w okresie letnim samotne kobiety zabiegają o to, aby spodobać się męskiemu gronu. Można powiedzieć, że wówczas potrafią zrodzić się prawdziwe miłosne relacje. Każda z kobiet powinna pamiętać, że miłość nie przychodzi ot tak. Należy o nią zabiegać, ale też pokazać się z jak najlepszej strony. Warto wiedzieć, kiedy mężczyzna widzi w kobiecie potencjalnego partnera do związku. Sprawdźmy więc, kiedy mężczyzna jest zainteresowany kobietą. Jakie wysyła wówczas sygnały.

Po pierwsze ukryta mowa ciała

Należy pamiętać, że ludzie nie komunikują się wyłącznie przy pomocy języka. Mowa ciała potrafi wypowiedzieć znacznie więcej niż słowa. Warto jednak wiedzieć, w czym rzecz, ponieważ mężczyźni wysyłają sygnały równie często co kobiety. Jakie mogą być to sygnały? Zainteresowany mężczyzna będzie starał się pokazać z jak najlepszej strony, zwróci więc na siebie uwagę wyprostowaną postawą ciała, ale też rozpiętymi ramionami, uniesioną głową. Może pochylać się do kobiety, gdy będzie jej chciał coś powiedzieć. Co więcej, bardzo istotna jest w tym wypadku również mimika twarzy. Uśmiech to znak, że rzeczywiście coś jest na rzeczy. Rozszerzone źrenice i uniesione brwi to sygnał, że mężczyzna jest oczarowany kobietą. Kobieta powinna w takiej sytuacji rozpocząć własne działania, aby te ze strony męskiej nie poszły na marne.

Po drugie ciągłe szukanie kontaktu

Ciągłe szukanie kontaktu wzrokowego to szczególnie istotny sygnał, że kobieta podoba się mężczyźnie, że jest nią zainteresowany i ma ochotę być z nią sam na sam. Jeśli więc jako przedstawicielka płci pięknej czujesz ten wzrok na sobie, a gdy spoglądasz, on odwraca głowę w drugą stronę, wiedz, że masz spore szanse na związek. Pamiętaj, że mężczyźni zanim zdobędą się na pierwszy właściwy krok, lubią obserwować z daleka. Oceniają w ten sposób kobiety, ale też bardzo często wstydzą się wyjścia naprzeciw przeznaczeniu. Zanim mężczyzna oznajmi kobiecie, że mu się podoba, upłynie sporo czasu. To również świetna okazja, aby kobieta zainteresowana mężczyzną uczyniła pierwszy krok. Mężczyźni wbrew ogólnemu przekonaniu lubią, gdy to kobiety wychodzą z inicjatywą.

O komplementach słów kilka

Rzeczywiście nic tak nie działa na kobiety jak komplementy, czułe słówka, podziwianie urody czy pochwała sylwetki. Kobiety są wówczas w stanie przenosić góry. Czują się dowartościowane, jak również uświadomione, że są piękne. Nic tak dobrze nie działa na inicjatywę kobiety jak właśnie komplementowanie. Dzięki takiemu dowartościowaniu, czują, że mogą wszystko. Poza tym traktują mężczyznę, który prawi komplementy w sposób bardzo właściwy. Doceniają starania i odwdzięczają się swoim zaangażowaniem w związku.

Po czym poznasz, że wpadłaś mężczyźnie w oko? 3 rzeczy!

Podsumowanie

Podsumowując, mężczyzna, któremu wpadłaś w oko będzie starał Ci się to pokazać w różny sposób. W zależności od usposobienia, mężczyzna może powiedzieć kobiecie wprost, że mu się podoba, prawić komplementy, ale też użyć mowy ciała. Jeśli więc widzisz w towarzystwie mężczyznę stale zerkającego na Ciebie ukradkiem, prawdopodobnie to właśnie ten, któremu wpadłaś w oko.

Co więcej, jeśli pokusi się na rozmowę z Tobą, będzie stał wyprostowany, będzie miał rozchylone ramiona, a jego głowa przy rozmowie będzie ukradkiem wędrowała w Twoją stronę. Mężczyzna, któremu się podobasz może być nieśmiały. Wówczas muszą wystarczyć Ci spojrzenia. Zrób wówczas pierwszy krok. Przecież rozmowa do niczego nie zobowiązuje. Możesz trafić też na mężczyznę, który będzie wprost prawił Ci komplementy. Nie uważaj ich za zwykłe gadanie, ponieważ komplementowanie wymaga dużej odwagi. Po prostu ciesz się z możliwości poznania mężczyzny, który może być w niedalekiej przyszłości tylko Twój. Nie zapominaj, że mężczyźni też potrzebuję docenienia. Na samym początku waszych relacji wystarczy, że podziękujesz mu za jego czułe słowa.

[Głosów:22    Średnia:2.5/5]