Pigmenty do microbladingu

Makijaż permanentny brwi wykonany techniką microblading, czyli manualnie za pomocą cienkich nożyków, perfekcyjnie imituje prawdziwe włoski, umożliwia nadawanie brwiom doskonałego kształtu oraz głębokich i wyraźnych barw. Doskonały efekt uzyskać można jednak tylko w wypadku użycia wysokiej jakości barwników. Metoda piórkowa wymaga niezwykłej precyzji rozprowadzania pigmentu, dlatego powinien on posiadać odpowiednią konsystencję i właściwości. W naszym sklepie znajdziesz produkty, dzięki którym spełnisz wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w branży, aby stworzyć linię barwników do microbladingu  takich, jakich sami chcielibyśmy używać. Teraz chcemy podzielić się naszą nową technologią, oferując Ci szeroki wybór pigmentów – https://hanamipigments.eu/pigmenty-do-brwi-microblading.

Barwniki do microbladingu – zachwycający efekt i bezpieczeństwo

Technologia wapniowo-sodowo-fosforowo-krzemianiowa NOVOXX® zastosowana w naszych produktach sprawia, że są one biokompatybilne z organizmem i nie są traktowana przez niego jako ciało obce. Zapobiega to występowaniu skutków ubocznych i reakcji alergicznych. Najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytku potwierdzają liczne testy przeprowadzane szczegółowo w nowoczesnych centrach badawczych. Ich wyniki zapewniają nas, że oferujemy produkty pozwalające na wykonywanie w pełni bezpiecznych zabiegów makijażu permanentnego.

Pigmenty do microbladingu od Hanami gwarantują piękny i trwały efekt. Charakteryzują się większą gęstością, co pozwala uzyskiwać najlepsze efekty. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolorów barwników do microbladingu między innymi takich jak:

  • blond, 
  • golden, 
  • brown,
  • marant, i 
  • sepia,
  • black coffee, 
  • brown black.

Tak duży wybór pozwoli ci na dowolne mieszanie ich, w celu uzyskania idealnego odcienia pasującego do cery oraz koloru oczu czy włosów.

Profesjonalne pigmenty do makijażu permanentnego – poznaj naszą pełną ofertę

Poza barwnikami do microbladingu w naszym sklepie znajdziesz również inne urządzenia i akcesoria do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego. Hanami lines to linia naszych barwników do pigmentacji brwi, skóry głowy, ust czy powiek. Dodatkowo nasza oferta składa się z urządzeń PMU, kartridży, igieł, dysz, środków higieny, przyrządów treningowych czy akcesoriów do wykonywania rysunku wstępnego. Mamy wszystko, czego mógłbyś potrzebować w swoim salonie piękności. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się sam – Hanami pigments.

[Głosów:0    Średnia:0/5]