Piękne zęby potrafią być niezaprzeczalnym atutem ludzkiego wyglądu. Nie każdy jednak może się nimi pochwalić, ponieważ stan uzębienia niektórych osób pozostawia wiele do życzenia. Zawsze da się go jednak trochę naprawić i tym samym ulepszyć. Pomagają w tym między innymi Licówki ceramiczne porcelanowe, które są jednym z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie pełnych, pięknych i śnieżnobiałych zębów.

Licówka jest tak naprawdę niewielkim płatkiem porcelany, którego grubość może wynosić do jednego milimetra. Dentysta nakłada ją na powierzchnię nieestetycznie wyglądającego zęba, maskując tym sposobem jego prawdziwą prezencję. Przy pomocy licówek można m.in. rozjaśnić swój uśmiech. Nie trzeba w tym celu stosować drogich i kiepsko działających past bądź pasków wybielających. Nie trzeba nawet zapisywać się na kosztujące mnóstwo pieniędzy, specjalistyczne zabiegi. Wystarczy zdecydować się na założenie licówek, które zdecydowanie poprawią koloryt szkliwa zębów. Dzięki nim można także nadać zębom odpowiedni kształt, skutecznie go poprawiając. Licówki w Warszawie mogą także delikatnie korygować krzywy zgryz. Jeżeli odpowiednio się je zastosuje, poradzą sobie one z m.in. diastemą, czyli szparą występującą między górnymi jedynkami. Czasem też leczy się nimi większe stłoczenia, uzyskując dla zębów sporo dodatkowego miejsca. Należy jednak pamiętać o tym, że nawet najlepsze i idealnie wstawione licówki nigdy nie zastąpią w stu procentach leczenia ortodontycznego. Osoby borykające się z problemem bardzo krzywego zgryzu nie mogą więc wierzyć w ich stu procentowe działanie. U nich dobrze sprawdzi się tylko i wyłącznie stały aparat ortodontyczny.

Warto na pewno mieć pojęcie o istnieniu rozmaitych zabiegów stomatologicznych. Zostały one dość dokładnie opisane na stronie www.vita-dental.pl. Każdy, kto wciąż nie jest zadowolony z prezencji czy stanu swojego uzębienia, powinien przejrzeć rzetelnie wszystkie te zabiegi i zdecydować się na przynajmniej jeden z nich. O zęby trzeba po prostu dbać.

[Głosów:2    Średnia:5/5]