Kosmepro - markowe produkty w hurtowych cenach
Kosmepro - markowe produkty w hurtowych cenach

Nasza hurtownia Kosmepro zajmuje się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do ciała i twarzy. Kosmetyki te w cenie detalicznej mogą przerazić, my jednak sprzedajemy je w cenach hurtowych, co daje mniejszą kwotę końcową. Te ceny jedna obowiązują tylko profesjonalistów, czyli kosmetyczki, kosmetolodzy, właścicieli gabinetów i salonów SPA, możemy także naliczyć rabaty indywidualne. W naszej hurtowni nie musisz podpisywać umowy, czy robić zakupów w określonych odstępach czasowych. Możesz zrobić zakupy raz lub częściej, np. co tydzień. Doradzamy jakie kosmetyki najlepiej będą pasować do twojego salonu lub gabinetu. Stale poszerzamy naszą ofertę kosmetyków profesjonalnych, co ma na celu zwiększyć twoje możliwości i poznawać nowe marki kosmetyków, nawet tych zagranicznych.

Obecnie w naszej hurtowni posiadamy znakomite Polskie marki takie jak dla twarzy i ciała Bielenda, Jadwiga, Apis. Podocare to firma, która dba o kobiece stopy, jest to włoska firma, która daje gwarancje zdrowych i pięknych stóp. Beta-skin to substancje medyczne, które pomagają ludziom borykającymi się z łuszczycą, atopową skórą, trądzikiem młodzieńczym lub mają suchą i wrażliwą skórę. Produkty Ella to depilacja cukrowa, która jest niełatwa w wykonaniu, ale mało bolesna i daje efekty. ISol to profesjonalne i innowacyjne kosmetyki odmładzające. Posiadamy z tej marki kosmetyki profesjonalne do zastosowania z urządzeniami kosmetycznymi takie jak do radiofrekwencji (fale radiowe, RF), infuzji tlenowej, oksybrazji, elektroporacji oraz bandaże do zabiegów na ciało – profesjonalne bandaże wyszczuplające, witaminowe, z minerałami i antycellulitowe. A także sterylne i zaawansowane koktajle do mezoterapii i innowacyjne produkty z kwasem hialuronowym, który doskonale sprawdza się dla klientek powyżej 25 roku życia.

Zajmujemy się również sprzedażą sprzętów do zabiegów kosmetycznych i dezynfekcji. Frezarki, kombajny kosmetyczne, autoklawy, myjki ultradźwiękowe, akcesoria do zabiegów kosmetycznych, płyny do dezynfekcji i sterylizacji.

Dbamy o nasze klientki i o to, by wracały do zakupów w naszej hurtowni. Dlatego to ty decydujesz, czy wolisz obniżkę cen, czy darmową dostawę. Zamówienia realizujemy ekspresowo. Możemy zaproponować wiele innych rabatów. Jesteśmy lojalni dla naszych stałych klientek. Doradzimy, co dla twojego salonu będzie najlepsze. Posiadamy sklep stacjonarny w Opolu, a wysyłkę kierujemy do Czech, Hiszpanii, Włoch, Francji, Holandii, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie https://kosmepro.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]