Jak pozbyć się niechcianego owłosienia?

Piękna i gładka skóra jest obiektem pożądania niejednej osoby. Często jest spowodowana chęcią piękna, ale także coraz częściej jest wynikiem uprawianie sportu, gdzie obfite owłosienie na nogach bywa sporym utrudnieniem.

Tradycyjne sposoby depilacji

Zdecydowanie najczęstszym sposobem na pozbywanie się nadmiarowego owłosienia jest korzystanie po prostu z maszynek do golenia i regularne golenie miejsc ciała, które chce się zachować gładkie i pozbawione włosów.
Sposób ten ma jednak jedną bardzo poważną wadę, jest skuteczny jedynie na kilkanaście godzin. Po minięciu tego czasu włosy na nowo odrastają, stają się coraz to mocniejsze i grubsze, ponieważ zupełnie nienaruszone zostają cebulki włosów, co powoduje, że włosy na nowo odrastają.

W celu przeciwdziałania temu zjawisku stosuje się inne metody, które polegają na przeprowadzaniu depilacji woskiem, z wykorzystaniem światła, a nawet prądu. Wszystkie te rodzaje depilacji cechują się stosunkowo dużą skutecznością, lecz niestety nigdy nie całkowitą. Przy stosowaniu każdej z nich, po prostu opóźnia się odrastanie włosów, lecz nie pozbywa się tego problemu na stałe. No chyba, że zastosuje się zupełnie nową technikę, czyli depilację laserową.

Nowoczesna metoda depilacji

Depilacja laserowa jest zdecydowanie najskuteczniejszym sposobem na to, aby na stałe i całkowicie skutecznie pozbyć się włosów ze wszystkich miejsc, w których są one niemile widziane. Nawet z tak wrażliwych i podatnych na ból, jak twarz. Zachęcamy do wizyty w renomowanej klinice https://proskinclinic.pl/  w której codziennie przeprowadzane są profesjonalne zabiegi depilacji laserowej różnych części ciała.

Metoda na polega na skierowaniu w konkretne miejsce na skórze silnego świata, które ma postać wiązki lasera i wypalenie całkowicie cebulki włosa, co spowoduje, że już nigdy włosy w tym miejscu nie odrosną.
Wiele osób obawia się, że taki zabieg jest dosyć bolesny i z tego powodu rezygnuje z niego i latami wręcz męczy się z codziennym używaniem maszynek do golenia. Nie ma jednak żadnych obaw, ponieważ nie tylko jest to zabieg bezbolesny, co dodatkowo całkowicie bezpieczny.

Jedynym minusem stosowania depilacji laserowej jest jej stosunkowo wysoka cena. Aby zabieg był skuteczny, konieczne jest wykonanie nie jednego, ale całej serii zabiegów, które dopiero po wielu tygodniach całkowicie pozbawią daną osobę problemu z włosami. Warto jednak zainwestować, ponieważ jest to pozbycie się problemu raz na zawsze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]