Dezodoranty od Garnier – przegląd oferty

Dezodoranty z Garnier są produktami z dobrym składem oraz innowacyjnym aplikatorem. To z kolei przekłada się na ich skuteczność. Warto więc poznać je, a przede wszystkim –wypróbować.

Dezodoranty Garnier – co mają w sobie?

Dezodoranty od Garnier, mimo że jest ich naprawdę sporo i mamy z czego wybierać, łączy wiele wspólnych cech. Kosmetyki te mają ładny, kwiatowy, świeży zapach róży, piwonii czy frezji. Można je stosować do każdego typu skóry pod pachami, nawet tej najbardziej wrażliwej i podrażnionej. Zapewniają 48-godzinną ochronę przed wilgocią i nieprzyjemnym zapachem potu oraz plamami, a jednocześnie odpowiednią pielęgnację. Dezodoranty Garnier potrafią nawet zmniejszyć potliwość. To skuteczne, a zarazem delikatne antyperspiranty, które zredukują problem podrażnień pod pachami, mogących pojawiać się po goleniu lub depilacji. Dezodoranty Garnier chronią też przed zaczerwienieniami. Poza tym zostały one wzbogacone dwoma składnikami: ultra absorbującym i skutecznie pochłaniającym wilgoć minerałem pochodzenia wulkanicznego oraz pantenolem, który świetnie łagodzi podrażnienia typowe dla wrażliwej skóry.

Innowacyjny aplikator

Poza tym, dzięki innowacyjnemu aplikatorowi w formie pierścienia oraz przełomowej formule suchej mgiełki, dezodoranty Garnier nie rozpylają się na boki, szybko się wchłaniają (dwa razy szybciej niż inne antyperspiranty) i zapewniają suche wykończenie. Dzięki dziesięciu równo rozłożonym otworom, wydobywa się delikatny strumień sprayu, który równomiernie pokrywa powierzchnię skóry. Aplikator ten uzyskał jedenaście patentów. Pracowano nad nim przez pięć lat. To dobra alternatywa dla wysokociśnieniowych tradycyjnych dezodorantów. Użytkowniczki podkreślają również, że opakowania kosmetyków od Garnier są bardzo poręczne i łatwe jeżeli chodzi o korzystanie.

Koniec z plamami, śladami i podrażnieniami

Dezodoranty z Garnier nie powodują plam oraz białych czy żółtych śladów, nawet przy obcisłych topach. I to niezależnie od tego czy są to białe, czarne, bądź kolorowe ubrania. Nie dochodzi również do przebarwienia odzieży. Wraz ze stosowaniem tych produktów, pozbywamy się efektu sztywnienia materiału lub gromadzenia antyperspirantu na nim. Ich formuła została pozbawiona alkoholu oraz innych drażniących substancji, po to, żeby nie pojawił się problem pieczenia skóry, w szczególności po goleniu lub depilacji. Nie musimy więc obawiać się mrowienia czy uczuleń bądź podrażnień. Produkt nie odbija się też od skóry, co wcale nie jest regułą w przypadku tego rodzaju kosmetyków. Poza tym dezodoranty te pozwalają skórze oddychać. Trzeba przy tym pamiętać, że jeżeli chcemy uzyskać najlepsze rezultaty, należy aplikować dezodoranty z Garnier na dokładnie oczyszczoną i suchą skórę pod pachami.

Co ważne, dezodoranty z Garnier nie zawierają alkoholu etylowego oraz parabenów. Na dodatek dezodoranty Garnier są ogólnie dostępne i można je dostać w korzystnych cenach. W ofercie tej firmy kosmetycznej znajdziemy np. takie antyperspiranty, jak: Garnier Invisible Black White Color, Garnier Neo, Garnier Action Control, Garnier Protection 6

[Głosów:1    Średnia:4/5]