Barwniki

Każda linergistka dobrze wie, jak ważne są wysokiej jakości pigmenty do makijażu permanentnego. Bez wysokiej jakości sprzętu i barwników niemożliwe jest osiągnięcie zadowalających rezultatów. Jeżeli prowadzisz salon oferujący takie usługi, zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą sklepu Hanami. Na naszej stronie znajdziesz światowej klasy pigmenty do makijażu permanentnego i sprzęt zapewniający pełen komfort i precyzję. Postaw na najnowocześniejsze rozwiązania i zapewnij klientom najlepsze możliwe usługi.

Nowoczesne maszyny PMU – łatwa i przyjemna praca

Profesjonalne maszyny do makijażu permanentnego powinny cechować się przede wszystkim precyzją działania i być łatwe w użytkowaniu. Urządzenia Hanami biorą pod uwagę specyfikę pracy w salonie i zapewniają wiele przydatnych funkcji pozwalających na komfortową pracę. Nasz profesjonalny sprzęt wyróżnia wyjątkową trwałość i jakość wykonania. Dzięki temu doskonale znosi obciążenia, jakim jest poddawany podczas codziennego użytku.

Idealnie dopasowane do siebie komponenty spełniające konkretne funkcje, zapewniają mnóstwo ciekawych możliwości, i pozwalają na tworzenie wspaniałych kompozycji makijażu permanentnego. Oferują one: 

  • bardzo cichy tryb pracy,
  • czytelny, funkcjonalny wyświetlacz dotykowy,
  • stabilną, odporną na drgania rączkę, która się nie nagrzewa,
  • możliwość pracy na wbudowanym akumulatorze,
  • możliwość dostosowania prędkości pracy igły.

Maszyny z serii Hanami TIFI mają zaprogramowane funkcje pozwalające na pigmentację ust, pigmentację powiek, pigmentację brwi oraz small tattoo.

Barwniki do makijażu permanentnego Hanami – piękny i trwały efekt

Oferta Hanami Pigments to barwniki do makijażu permanentnego najwyższej klasy. Nasza linia produktów pozwala zapewniać doskonałe i trwałe efekty pigmentacji dzięki wykorzystaniu najlepszych dostępnych technologii. Będziesz w stanie wykonać piękny i trwały makijaż bez  przerysowań i nienaturalnych akcentów, który utrzymywać się będzie przez długi czas. 

Doskonały skład zapewnia bardzo stabilną i trwałą pigmentację po wygojeniu, bez reakcji  alergicznych i innych powikłań. Mieszanki Hanami są w 100% biokompatybilne z naszym organizmem i nie posiadają alkoholu etylowego ani tlenku żelaza. Ich produkcja odbywa się w najnowocześniejszy laboratoriach, gdzie zachowane są najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zapraszamy na naszą stronę – sprawdź naszą pełną ofertę i zakup produkty do makijażu permanentnego, jakich jeszcze nie było.

[Głosów:0    Średnia:0/5]