laser
fot: pixabay.com

Laseroterapia to dzisiaj jedna z najskuteczniejszych metod usuwania niedoskonałości skóry. Jeszcze kilka lat temu była jednak obarczona pewnym ryzykiem. Zabiegi z wykorzystaniem laserów, choć niezwykle precyzyjne , czasami narażały pacjentów na ból czy niewielkie poparzenia spowodowane silną wiązką. Teraz dzięki rozwojowi technologii możemy korzystając z zupełnie bezpiecznych laserów pikosekundowych. Na czym polega ich innowacyjność?

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/leczenie-laserowe-laserami-pikosekundowymi-pozbadz-sie-wyraznych-niedoskonalosci-na-swoim-ciele/

Na czym polega innowacyjność laserów pikosekundowych?

Lasery pikosekundowe korzystają z impulsu pikosekundowego, który jest o tysiąc razy krótszy od tego, który jest w dotychczasowych laserach. To najkrótsza wiązka laserowa. Dzięki temu zminimalizowano ryzyko wystąpienia powikłań takich jak poparzenia, które wiązałyby się z dłuższa rekonwalescencją. Zabieg jest szybki, skuteczny, a co najważniejsze zupełnie bezbolesny dla pacjenta.

Kiedy warto zdecydować się na laseroterapię z wykorzystaniem lasera pikosekundowego?

Lasery pikosekundowe są przełomem w laseroterapii. Terapie z ich wykorzystaniem można stosować w przypadku ogromnej liczny problemów skórnych. Przede wszystkim lasery doskonale sobie radzą z trwałymi zniekształceniami skóry jak blizny, rozstępy czy przebarwienia.  To również najlepsza metoda na bezbolesne usunięcie makijażu permanentnego czy tatuażu. Zabiegi te polecane są również w ramach terapii odmładzającej. Lasery pikosekundowe znakomicie radzą sobie ze zmarszczkami, przeciwdziałają wiotczeniu skóry, przywracają jej promienny wygląd. 

Laseroterapia z wykorzystaniem pikosekundowych laserów jest niezwykle precyzyjna i skuteczna, dzięki wysokiej mocy laserów. Są przy tym niezwykle delikatne. Podczas zabiegu nie dochodzi do naruszenia naskórka, dzięki czemu długotrwała rekonwalescencja nie będzie w tym przypadku konieczna. Należy jednak wziąć pod uwagę to, że po laseroterapii zaleca się unikanie słońca przez dłuższy czas, dlatego na zabieg lepiej wybrać się jesienią. Niektóre niedoskonałości mogą wymagać poddania się kilku zabiegom, co też powinniśmy uwzględnić wcześniej. 

Przeczytaj też: http://www.unumodels.pl/botki-na-obcasie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]