Nowoczesne wyposażenie salonu kosmetycznego

Do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej potrzebny jest nowoczesny sprzęt spełniający wszelkie normy i posiadający certyfikaty bezpieczeństwa. Tylko dzięki wysokiej klasy urządzeniom będziesz w stanie oferować usługi spełniające wymagania klientek. Nie warto oszczędzać na sprzęcie, ponieważ będzie on wizytówką Twojego salonu. Aby wyróżnić się na tle konkurencji, musisz oferować najwyższe standardy podczas obsługi, a pomóc w tym może jedynie nowoczesny sprzęt. Naszą misją w PCZK jest zaopatrzenie salonów w profesjonalną aparaturę kosmetyczną zapewniającą doskonałe rezultaty – poznaj nasze urządzenia HI-TECH.

Urządzenia do medycyny estetycznej – profesjonalne maszyny i lasery

Oferta sklepu PCZK skierowana jest dla lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów szukających pionierskich  rozwiązań pozwalających na wykonywanie nowoczesnych i skutecznych terapii estetycznych. W ostatnich latach zabiegi medycyny estetycznej stały się niezwykle popularne i coraz więcej kobiet decyduje się na te nieinwazyjne i proste metody pozwalające zapobiegać oraz niwelować niedoskonałości skóry.

Duże zainteresowanie wiąże się z dużą konkurencją i zapotrzebowaniem na usługi najwyższej jakości. Dlatego w sklepie PCZK przygotowaliśmy urządzenia posiadające certyfikat medyczny oraz skuteczność potwierdzoną badaniami klinicznymi o szerokim zastosowaniu w medycynie kosmetycznej.

Profesjonalne urządzenia do cellulitu i tkanki tłuszczowej – najnowsza technologia w dziedzinie pielęgnacji skóry

Cellulit to problem dotykający w różnym stopniu większość kobiet. Wiele z nich ma z tego powodu  spore kompleksy i źle czuje się we własnym ciele. Dlatego zabiegi usuwanie cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej

W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane technologicznie urządzenia wykorzystujące w zabiegach m.in. fale uderzeniowe, ultradźwięki czy dwutlenek węgla. Pozwalają one uzyskać doskonałe efekty i zapewniają pełen komfort podczas wykonywania zabiegów. W naszym asortymencie posiadamy urządzenia na cellulit i do zwalczania tkanki tłuszczowej takie jak:

  • REMFAT® – nowoczesna platforma do modelowania sylwetki wykorzystująca piezoelektryczną, skupioną falę dźwiękową – przeznaczona do likwidacji podwójnego podbródka, wiotkości skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu czy ostrogi piętowej
  • JULIÉ® – profesjonalne urządzenie do usuwania cellulitu, rozstępów czy cieni pod oczami wykorzystująca karboksyterapię, w której wykorzystywany jest dwutlenek węgla.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu PCZK gdzie znajdziesz również inne urządzenia kosmetyczne o szerokim zastosowaniu w salonach kosmetycznych. Oferujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt najwyższej jakości – zapraszamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]