Kto stoi za twoimi rzęsami?

0
7778

Różne zabiegi z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej sprawiają, że kobiety odkrywają na nowo pewność siebie, pozbywają się kompleksów, są gotowe do podboju świata. Kto stoi za tymi zmianami? Inne kobiety, które masują, pielęgnują skórę, dbają o włosy albo stylizują rzęsy. To od ich kunsztu, zaangażowania i wiedzy zależą udane stylizacje i metamorfozy. Stylistki rzęs są niczym artyści, którzy czynią z kobiet dzieła sztuki. Ostatnia kampania Noble Lashes w Krakowie doskonale to pokazuje.

Doceń ją!

Jak często korzystasz z usług gabinetu kosmetycznego lub salonu piękności? Dbasz o paznokcie, włosy? Regularnie korzystasz z zabiegów na ciało i twarz? Nie wyobrażasz sobie oka bez sztucznych rzęs? Za tymi wszystkimi zabiegami stoją kobiety, które wiele swojego czasu i energii poświęcają właśnie dla ciebie, dla twojej urody i spektakularnego efektu. Nie każdy może pracować z kobiecym ciałem, nie każdy może stylizować rzęsy albo wykonywać dermapen. Potrzebna jest wiedza, doświadczenie i zdolności.

Dzień stylistyki – przedłużanie rzęs jak sztuka!

Stylistka rzęs to jedna z ciekawszy postaci. Nie tylko nakłada sztuczne rzęsy. To ona otwiera nasze oko, sprawia, że nasza twarz jest wyraźniejsza i przykuwa uwagę. To jej doświadczenie gwarantuje, że przedłużanie rzęs daje naturalne efekty. Wszystko jest dyskretne, eleganckie i z klasą. Aby osiągnąć taki efekt potrzeba szczególnego rodzaju kompetencji, na które zwracała uwagę ostatnia kampania Noble Lashes w Krakowie. Marka związana ze stolicą małopolski między 17 a 24 września pytała na billboardach #O czym zapomniał Leonardo. Spot promujący całą akcję przyniósł odpowiedź: chodziło oczywiście o brak rzęs Cecylii Gallerani, bohaterki obrazu „Dama z gronostajem”. Akcję promowały również samochody Traficar z doczepionymi rzęsami. Natomiast dzień wieńczący całą akcję, czyli 24 września Noble Lashes ogłosiło Światowym Dniem Stylistki Rzęs (zobacz: noblelashes.pl).

Artystka oczu: sztuczne rzęsy oknem na świat

Artystka oczuSpot w przewrotny sposób nie tylko podkreślił związek marki Noble Lashes z Krakowem, lecz także zwrócił uwagę na artystyczne kompetencje stylistki. Osoby nieco szalonej, w nieszablonowy sposób postrzegającej świat. Stylistka rzęs to osoba, która widzi niedoskonałości, a jednoczesnie potrafi je twórczo wykorzystać. Tak samo w końcu postępuje z naszymi rzęsami. Indywidualizuje zabieg, dopasowuje rzęsy do kształtu naszego oka. Przy okazji często słucha o naszych problemach, niepewnościach, a potem wspólnie z nami cieszy się ze świetnego efektu i pewności siebie, jaką zyskujemy dzięki nowemu spojrzeniu. W końcu oczy to zwierciadło duszy – każda stylistka o tym wie.

Spot Noble Lashes można obejrzeć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=rhdvM1xckMA

[Głosów:1    Średnia:5/5]