kolorowe paznokcie
fot. pexels.com

Kobiety bardzo lubią się stroić, a nawet stroić się odpowiednimi dodatkami i trikami kosmetycznymi. Większość z nich mocno dba o swoje paznokcie i w ten sposób wyraża siebie. Kolorowe, tematyczne, paznokcie są świetnym pomysłem na wyrażenie swojego charakteru, a także podkreślenie unikatowego stylu ich właścicielki.

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/kolorowe-paznokcie-na-dluzej-niz-kilka-dni-to-mozliwe/

Piękne paznokcie

Kobiety, którym zależy na tym, by ich paznokcie prezentowały się nie tylko atrakcyjnie, ale również bardzo oryginalnie, często odwiedzają salony kosmetyczne lub nail bary, aby w tym miejscu zrobić odpowiedni wygląd dla swoich paznokci.

Jeśli planujesz coś zmienić w swoim codziennym wyglądzie, nadać mu trochę więcej oryginalności, który nie będzie nikogo raził w oczy, a przyciągał spojrzenie i zbierał komplementy, to pomyśl o zrobieniu sobie oryginalnych stylizacji paznokci.

Inspiracje

Możesz poszukać ciekawych wzorów oraz stylu na Pinterest, który jest pełen różnych fotografii ciekawych stylizacji paznokci. Możesz także podejrzeć u swoich koleżanek różne wzory i kolory lub poradzić się kosmetyczki.

Możesz również iść na żywioł i umówić się do kosmetyczki, której powiesz, że chcesz mieć coś szalonego w ulubionych kolorach, albo powiedzieć jej z jakiej okazji zmieniasz wygląd swoich paznokci. Specjalistki od malowania paznokci znajdą coś dla ciebie, doradzą, a także pokażą swoje możliwości w stylizowaniu pazurków.

Oryginalna ozdoba

Paznokcie z nietypowym manicure mogą być twoją ozdobą, na co dzień i nie tylko! Oryginalny styl manicure podkreśli również twój niebanalny charakter, a także zwróci uwagę na twoją osobę. Taki dodatek sprawi też, że poczujesz się pewniej i chętniej będziesz prezentować swoje dłonie przy różnych okazjach.

Pamiętaj jednak by nie przesadzić z oryginalnością. Nie w każdym miejscu pracy jest to tolerowane. Aczkolwiek możesz również poprosić o bezbarwne odcienie na pazurkach, a dodanie do nich ciekawego detalu, który podkreśli ich wygląd.

Przeczytaj też: http://nieoficjalnie.pl/jaka-bielizne-kupic-swojej-kobiecie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]