Keratynowe prostowanie włosów – poznaj 4 zalety zabiegu

0
7595

Idealnie proste i gładkie włosy są marzeniem wielu kobiet. Niegdyś panie marzyły o burzy loków i decydowały się na trwałą ondulację, lecz obecnie częściej wybierają zabieg keratynowego prostowania włosów. Dowiedz się, dlaczego warto go wykonać.

Do wygładzania włosów kobiety używają prostownicy, jednak urządzenie ma negatywny wpływ na kondycję pasm. Wysoka temperatura niszczy kosmyki, powodując ich łamanie, rozdwajanie i puszenie w wilgotne dni. Keratynowe prostowanie włosów wygładza fryzurę, a także naprawia zniszczenia związane z częstym używaniem prostownicy. Oto 4 zalety zabiegu.

  1. Włosy wyglądają zdrowiej

Keratyna jest naturalnym budulcem włosów, dlatego po jej aplikacji, fryzura nabiera zdrowego i świeżego wyglądu. Włosy stają się gładkie, lśniące i przyjemne w dotyku, a efekt prostowania utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy. Po zabiegu nawet bardzo zniszczone pasma prezentują się zdrowo, dlatego dzięki niemu można uniknąć konieczności ścinania kosmyków.

  1. Regeneracja włosów

Keratynowe prostowanie włosów naprawia zniszczone pasma, umożliwiając kosmykom naturalne odbudowanie się. Preparat używany podczas zabiegu jest w pełni bezpieczny dla czupryny i działa o wiele łagodniej niż chemiczne środki prostujące włosy. Dzięki temu cebulki są dobrze odżywione, a porost włosów jest szybszy.

  1. Szybka stylizacja

Codzienne prostowanie włosów zajmuje sporo czasu, zwłaszcza gdy pasma są długie i gęste. Dzięki keratynie, fryzura jest idealnie wygładzona nawet po umyciu i wysuszeniu suszarką. Stylizacja włosów jest szybka, gdyż przed wyjściem do pracy wystarczy rozczesać pasma lub związać je w elegancki kucyk. Dodatkowe zabiegi są niewymagane, gdyż kosmyki są podatne na układanie.

  1. Brak puszenia w czasie niepogody

Atutem keratynowego prostowania włosów jest ochrona przed puszeniem, które jest szczególnie dokuczliwe, gdy wilgotność powietrza jest wysoka. Panie ze zniszczonymi włosami skarżą się na puszące się pasma, gdy pada deszcz, jest mgła lub w czasie opadów śniegu. Keratyna rozwiązuje ten problem, dlatego w czasie niepogody kobiety nadal mogą cieszyć się nienaganną fryzurą. Ponadto włosy wyglądają dobrze, nawet gdy nosi się czapkę, by ochronić się przed mrozem.

Jeżeli chcesz przekonać się o zaletach zabiegu, umów się na keratynowe prostowanie włosów w 1909fryzjerzy. Zabieg możesz połączyć ze strzyżeniem, farbowaniem lub inną usługą.

Salon 1909fryzjerzy znajdziesz pod tym adresem:

1909fryzjerzy

  1. Hoża 42

00-516 Warszawa

tel: 22 299 84 44,

Godziny otwarcia:

Pon-Pt 9:00 – 21:00

Sobota 9:00 – 17:00

[Głosów:1    Średnia:5/5]