fizjoterapia

Fizjoterapia jest jedną z metod zwalczania dolegliwości bólowych. Zajmuje się ona również poważniejszymi z korzeniami. Nic dziwnego, że wiele placówek z takimi usługami zyskuje bardzo dużą popularność wśród pacjentów. Oznacza to również, że powstaje więcej miejsc pracy dla osób, które chcą podjąć się pracy w takim zawodzie. Sprawdź, jakie formy zatrudnienia jako fizjoterapeuta będą najbardziej korzystne. Gdzie możesz szukać zatrudnienia oraz jak wygląda to w przypadku otworzenia własnej działalności?

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/fizjoterapeuta-etat-czy-wlasna-firma/

Gdzie możesz szukać pracy jako fizjoterapeuta? – praca na etacie

Podstawowe miejsce pracy, od którego powinnaś zacząć poszukiwania jako fizjoterapeuta jest gabinet masażu Czy lecznica. Istnieje masa konkurencyjnych zakładów, a także większych gabinetów. Będąc również gabinety odnowy biologicznej czy kliniki współpracujące z NFZ. Można chodzić w takie gabinety organizują samorządy oraz publiczne instytucje służby zdrowia. Twoją pracą nie pogardzą również specjalistyczne szpitale, ośrodki zdrowia czy kliniki połączone z basenem lub przychodnią.

Wymiar czasu pracy fizjoterapeutów

Praca takich specjalistów zalicza się do tak zwanych zawodów medyczny. Jesteśmy zatrudnieni na etacie, podlegamy ustawie z roku 2011 dotyczących działalności leczniczej. Powoduje to, że nasz dzienny czas pracy Nie może przekraczać nie 8 godzin, a 7 godzin i 35 minut w ciągu dnia. W ciągu całego z tygodnia ten czas nie może przekraczać 37 godzin i 55 minut.

Klinika fizjoterapeutyczna – własny biznes

Prowadzenie własnego gabinetu masażu i fizjoterapii jest to szereg zalet. W takim wypadku nie jesteś ograniczony ani przez szefa, ani nie zostajecie narzucone żaden harmonogram pracy. To ty sam decydujesz, Jakie usługi wykonujesz. Sam musisz jednak zdobyć potencjalnych klientów, zadbać o lokal, opłacić ubezpieczenie i kupić potrzebny sprzęt oraz zadbać o wypłatę dla pracowników. Do twoich obowiązków będzie należało również rozliczanie się z ZUS i NFZ.

Zobacz też: http://www.niezgrani.pl/jak-zostac-technologiem-produkcji/

[Głosów:1    Średnia:1/5]