Pielęgnacja skóry dziecka. Jak zadbać o skórę malucha?

0
pielęgnacja skóry dziecka

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry dziecka, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest utrzymywanie jej w czystości i suchości. Powinnaś również unikać stosowania ostrych mydeł lub detergentów na skórze dziecka. Zamiast tego wybierz łagodne, bezzapachowe mydło dla dzieci. Ponadto pamiętaj o codziennym nawilżaniu skóry dziecka, aby zapobiec jej wysuszeniu.

Wskazówki, jak pielęgnować skórę dziecka:

-Delikatnie oczyszczaj skórę dziecka łagodnym, bezzapachowym mydłem i ciepłą wodą. Unikaj używania ostrych mydeł, substancji chemicznych lub zapachowych, które mogą podrażnić delikatną skórę.

-Osuszaj skórę dziecka, zamiast ją pocierać.

-Nałóż na skórę dziecka hipoalergiczny, bezzapachowy balsam, który pomoże utrzymać jej nawilżenie i zdrowie.

-Jeśli Twoje dziecko ma ciemieniuchę, ostrożnie usuń płatki za pomocą miękkiej szczotki lub grzebienia. Delikatnie umyj dotknięte miejsca łagodnym mydłem i ciepłą wodą.

-Jeśli Twoje dziecko ma egzemę, unikaj wszystkiego, co może wywołać jej wybuch, np. produktów zapachowych, szorstkich materiałów lub skrajnych temperatur. Pamiętaj o regularnym nawilżaniu i stosowaniu delikatnego mydła. Może być również konieczne stosowanie kremów lub maści przepisanych przez lekarza.

Naturalne kosmetyki do ciała dla dziecka

W kwestii dbania o skórę dziecka, najlepszym rozwiązaniem są naturalne kosmetyki do ciała. Nie tylko są one delikatne dla skóry Twojego malucha, ale również zapewniają liczne korzyści, których produkty komercyjne po prostu nie mogą zaoferować. Naturalne kosmetyki do ciała są idealne dla delikatnej skóry dziecka. Wykonane z organicznych składników, są łagodne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Dziecko pokocha miękkość i gładkość swojej skóry po użyciu naturalnych kosmetyków do ciała.

Kosmetyki naturalne dla mamy i dziecka

Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas zakupów naturalnych kosmetyków dla mamy i dziecka. Po pierwsze, wybieraj kosmetyki dla mamy i dziecka, które posiadają certyfikat organiczny USDA lub są wykonane z całkowicie naturalnych składników. Po drugie, sprawdzaj etykiety, aby upewnić się, że produkty są wolne od syntetycznych substancji zapachowych, parabenów, ftalanów, siarczanów i innych szkodliwych substancji chemicznych. Po trzecie, zdecyduj się na produkty, które są w przyjaznych dla środowiska opakowaniach. Wreszcie, sprawdź firmę, aby upewnić się, że ma ona dobrą reputację w zakresie produkcji wysokiej jakości kosmetyków naturalnych.

Trening brzucha w domu. Jak zbudować sześciopak?

0
Jak zbudować sześciopak

Płaski, idealny brzuch z ładnie wyrzeźbionymi mięśniami to marzenie każdego mężczyzny. Nie ma w tym niczego dziwnego, gdy weźmiemy pod uwagę, że prezentuje się on po prostu ładnie i przykuwa damskie spojrzenia na plaży czy basenie. Dodatkowo dobrze świadczy o kondycji, wysportowaniu i o tym, jak mężczyzna dba o siebie. Zatem, czy można go wypracować w domu?

Kilka słów o mięśniach brzucha

Aby wiedzieć, jak zbudować wymarzony sześciopak, na początek warto zastanowić się, jakie dokładnie mięśnie mamy w brzuchu i jak one właściwie pracują. Przede wszystkim musimy je więc podzielić na dwie grupy: przednio-boczne (mięsień skośny zewnętrzny i wewnętrzny, a także mięsień prosty, poprzeczny i piramidowy.) i tylne (mięsień czworoboczny lędźwi oraz mięśnie międzypoprzeczne bocznych lędźwi). Najważniejszy dla osób, które chcą zbudować swój sześciopak, jest mięsień prosty brzucha.

Oprócz tego, że sześciopak wygląda efektownie, mięśnie brzucha warto ćwiczyć również ze względu na liczne funkcje, które pełnią. Odpowiadają między innymi za naszą sylwetkę i ruchomość tułowia. Jednocześnie chronią narządy wewnętrzne przed obrażeniami. Wpływają na jakość procesu oddychania, na funkcjonowanie układu pokarmowego, a także na prawidłową pracę dźwigacza jąder.

Czy można uzyskać sześciopak w domu?

Skoro wiesz już, jak ważne jest ćwiczenie mięśni brzucha, z pewnością chciałbyś zabrać się za nie od razu. O ile byłoby to łatwe, gdybyś akurat czytał na siłowni, o tyle w domu pewnie zadajesz sobie pytanie: ale jak to zrobić?

Na szczęście nawet w domowym zaciszu uzyskanie idealnego kształtu brzucha jest możliwe. Trening domowy, podobnie jak ten na fitnessie, powinien obejmować wszystkie partie brzucha i składać się z tego samego lub podobnego zestawu ćwiczeń, co na siłowni. Warto przy tym już wcześniej wyposażyć swój dom w odpowiednie akcesoria, które pomogą w osiągnięciu celu, takie jak mata do treningu, roller, gumy i temu podobne. Dodatkowo należy wybrać do ćwiczeń pokój spokojny, mało uczęszczany, aby możliwe było wykonanie wszystkich kroków bez osób przeszkadzających.

O czym warto pamiętać?

Trening mięśni brzucha, jak każdy trening, nie powinien być przesadzony. Jeśli przeciążysz podczas jednego treningu mięśnie, z pewnością nie wyjdzie ci to na zdrowie. Dlatego powinieneś zabierać się do niego pomału, dawkując sobie ilość i intensywność ćwiczeń tak, aby było dostosowane do twoich możliwości. Zapewnij sobie także czas na regenerację, która uchroni cię przed kontuzją.

Zaczynając treningi, zawsze jako pierwszą wykonaj rozgrzewkę, a dopiero potem przejdź do ćwiczeń na konkretne partie mięśni. Nie zapomnij także o tym, iż najważniejsza jest prawidłowa postawa podczas każdego ćwiczenia oraz poprawne wykonanie techniczne – to one przesądzą o twoim sukcesie.

Zastanawiasz się pewnie jeszcze, na jakie ćwiczenia powinieneś zdecydować się w domu? Naszym zdaniem na mięśnie brzucha najlepsze będą między innymi V-up, L-sit, AB Roller

Hollow Body, różne warianty deski oraz przyciąganie kolan do mostka w zwisie na drążku.

Najbardziej cenione poradnie ortopedyczne

0
poradnia ortopedyczna Warszawa

Zawsze wtedy, gdy potrzebujemy doradztwa ze strony jakiegoś doświadczonego ortopedy, to będziemy szukać specjalistów, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i sprzętem diagnostycznym. Na pełen profesjonalizm ze strony wykwalifikowanego personelu medycznego możemy liczyć w Centrum Medycznym Gamma. To między innymi niosąca pomoc pacjentom z różnymi urazami codziennie działająca poradnia ortopedyczna. Warszawa ceniona jest właśnie przez pacjentów za to, że jest dostęp do takiego punktu medycznego, gdzie znajduje się również szpital i można liczyć na doświadczonych rehabilitantów. Nie ma tu kolejek i można się natychmiast umówić na wizytę również w trybie online. Doświadczeni lekarze zawsze są w stanie pomóc wszystkim pacjentom bez względu na zakres i typ dolegliwości.

Czym zajmuje się lekarz ortopeda?

Niejednokrotnie też oczywiście jako pacjenci będziemy się poruszać trochę po omacku, szukając pomocy na przykład u lekarzy internistów. Jeżeli jednak coś się dzieje z naszym kręgosłupem albo wyraźnie widzimy, że mamy problemy ze stopami lub z rękoma, to wtedy właśnie potrzebny będzie nam lekarz ortopeda. Ten dział medycyny zajmuje się leczeniem patologii, jeżeli chodzi o narząd ruchu. W Centrum Medycznym Gamma dostępni są specjaliści, którzy realizują leczenie zachowawcze, a także operacyjne. Dzięki temu w jednym miejscu możemy liczyć na kompleksową pomoc w przypadku złamań albo przewlekłych chorób. Ważne jest to, że pracują tutaj najlepsi diagności, którzy współpracują właśnie z najbardziej cenionymi ortopedami. Leczone są stany zapalne, a także wady postawy i zmiany zwyrodnieniowe. Wszystko robi się po to, aby przywrócić normalne funkcjonowanie pacjentowi. Poza tym gwarantowana jest tutaj pomoc dla najmłodszych pacjentów. Pracuje tu bowiem lekarz ortopeda dziecięcy. Dzięki temu do tego centrum medycznego mogą się zwrócić wszyscy rodzice i opiekunowie, którzy zauważyli u swoich pociech na przykład skrzywienie kręgosłupa albo jest stwierdzona skolioza.

Kiedy lekarz ortopeda zaleca leczenie operacyjne?

Rodzaj leczenia będzie oczywiście zależeć od tego, co zaleci doświadczony lekarz i tu pomaga nam właśnie profesjonalna poradnia ortopedyczna. Warszawa dzięki CM Gamma miejscem cenionym za skutecznie realizowane leczenie operacyjne. Jest ono realizowane w przypadku zwichnięć albo świeżego złamania, czy też uszkodzenia mięśni. Czasem też niezbędne są rekonstrukcje wielowięzadłowe, które w sposób profesjonalny wykonują tutaj doświadczeni chirurdzy.

Catering dietetyczny jako metoda, żeby jeść smacznie i zdrowo

Jedzenie pudełkowe Szczecin

W ferworze codziennych zajęć i obowiązków nie zawsze znajdujemy czas na to, by przygotować wartościowe posiłki i często sięgamy po to, co akurat mamy pod ręką, byle tylko pokonać chwilowy głód. O ile sporadyczne tego typu zachowanie przejdzie praktycznie bez większego echa dla naszego organizmu, o tyle, gdy trwa dłużej, staje się niezdrowym nawykiem. Dobre samopoczucie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu jest w dużej mierze zależne od tego, co i jak jemy. Na szczęście naprzeciw wychodzi nam pudełkowe jedzenie. Warszawa i inne większe miasta to miejsca, gdzie bez trudu znajdziemy firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym. Mieszkańcy mniejszych miejscowości wcale jednak nie powinni się martwić – dieta pudełkowa jest dziś dostarczana praktycznie wszędzie. Gotowe, szczelnie zapakowane i zdrowe posiłki kurier może dostarczyć prosto pod nasze drzwi!

Jedzenie pudełkowe Szczecin – czym wyróżnia się catering dietetyczny?

Dieta pudełkowa to możliwość zamówienia posiłków zazwyczaj skomponowanych w 3, 4 lub 5 posiłków doskonale zbilansowanych pod kątem zdrowego i prawidłowego odżywiania się. W praktyce otrzymujemy więc zestaw posiłków na cały dzień, małych, ale za to sycących dostosowanych do naszego zapotrzebowania kalorycznego oraz preferencji żywieniowych. Możemy wybierać między dieta standardową, w której znajduje się większość dobrze znanych produktów bogatych w wartości odżywcze oraz niestandardową idealna dla osób, które pewnych produktów nie jedzą. Ogromną zaletą diety pudełkowej jest także to, że do przygotowania posiłków wykorzystywane są sezonowe i świeże warzywa oraz owoce.

Czy dieta pudełkowa jest droga?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw warto zastanowić się, co tak naprawdę wchodzi w koszty naszego dziennego wyżywienia. To bowiem nie tylko faktycznie poniesione nakłady finansowe. Przede wszystkim musimy poświęcić czas na przygotowanie jadłospisu, bieganie od sklepu do sklepu, stanie w kolejkach czy korkach, gotowanie i sprzątanie kuchni. Woda, prąd i ciepło też kosztują. Myśląc natomiast o zdrowym odżywianiu się, sięgamy po produkty ekologiczne a te na sklepowych półkach oznaczone jako ”Bio”, potrafią przyprawić o zawrót głowy swoją ceną. Wpisując w wyszukiwarce frazę „pudełkowe jedzenie Warszawa”, szybko wyskoczy nam lista firm cateringowych. Ceny poszczególnych diet pudełkowych są zależne od wybranego rodzaju, ilości dań czy jakości produktów. Zazwyczaj jednak już za ok. 50 zł na dzień możemy zjeść kilka posiłków, odpowiednio zbilansowanych, bezpiecznie zapakowanych i dostarczonych prosto pod nasze drzwi.

Golenie i pielęgnacja brody

0
Golenie i pielęgnacja brody

Pragniesz zadbać o swoją brodę bez wychodzenia z domu? A może nie lubisz oddawać swojego cennego zarostu w ręce barberów? Rynek odpowiedział na potrzeby coraz liczniejszej grupy mężczyzn i pojawiły się przybory dedykowane strzyżeniu brody.

Strzyżenie brody

Pielęgnacja bujnego zarostu to zawsze wyzwanie, nie tylko dla barberów, ale też dla każdego posiadacza. Bez profesjonalnych maszynek do strzyżenia brody i trymerów ciężko okiełznać rosnące we wszystkich kierunkach włosy. Wybór kosmetyków do pielęgnacji po strzyżeniu również stale się powiększa. Jak dobrać doskonałą maszynkę i pielęgnację do typu zarostu?

Maszynki do skracania brody

Dzisiaj skracanie i golenie brody nie nastręcza trudności i żmudnej pracy profesjonalisty. Dzięki maszynkom do strzyżenia dedykowanym mężczyznom możesz zadbać o swój zarost jak w salonie barberskim. Renomowane maszynki do strzyżenia włosów można podzielić na dwa główne rodzaje: przewodowe i bezprzewodowe. Przewodowe są zdecydowanie mocniejsze i bardziej niezniszczalne – przy odrobinie troski mogą Ci posłużyć przez całe życie. Są także doskonale wyważone i pozwalają na precyzyjne cięcia.

Bezprzewodowe maszynki do strzyżenia są za to częstym wyborem dla nowoczesnych salonów barberskich. Umożliwiają pracę w każdym miejscu i pod każdym kątem, są także lekkie, co ułatwia długą pracę. Nie są tak niezawodne jak bezprzewodowe, stale są jednak dopracowywane przez producentów. Stanowią idealne rozwiązanie na podróż i delegacje służbowe.

Pielęgnacja brody przy użyciu trymerów

W odróżnieniu od maszynek do strzyżenia, trymery posiadają szereg rozwiązań ułatwiających stylizację włosów także w trudno dostępnych miejscach. Dobrej jakości trymery do brody pozwolą Ci zapanować nad włosami również w zgięciu szyi i przy uszach. Włosy na brodzie są grubsze, wymagają więc mniejszych końcówek o ostrzejszym kształcie. Dzięki temu podnoszą włosy do ścięcia, a broda wygląda równo i estetycznie.

Trymery są także popularne ze względu na mnogość dodatków, w których prześcigają się producenci. Wybierając trymer o różnych końcówkach, np. do trymowania włosów w nosie i uszach lub precyzyjne końcówki zdolne wyrównać pojedyncze niesforne włoski.

Kosmetyki do zadań specjalnych

Całe to strzyżenie nie zawsze wystarcza, by broda prezentowała się jak należy. Dlatego wybór kosmetyków cały czas się uzupełnia – od pomad z matowym wykończeniem, przez lakiery i proszki zwiększające objętość brody, aż po toniki utrwalające. Teraz w domowym zaciszu możesz dowolnie bawić się i układać brodę. Więcej wskazówek i profesjonalnych maszynek, trymerów oraz kosmetyków znajdziesz na www.menland.pl, stronie całkowicie poświęconej podkreślaniu męskości każdego z nas.

Rzeszów zagłębiem sztuki perukarskiej

0
Rzeszów zagłębiem sztuki perukarskiej

Kiedy w Sieci mowa o wysokiej jakości perukach naturalnych oraz miejscach, w których można je nabyć w korzystnej cenie i z całkowitą pewnością, iż otrzymany produkt w pełni wpisze się w nasze oczekiwania, niejednokrotnie na pierwszy plan wysuwa się Warszawa. Jak najbardziej jest to miejsce, w którym w ostatnim czasie nowe salony perukarskie oraz zakłady medycyny estetycznej wyrastają dosłownie jak grzyby po deszczu, jednakże nie należy naszym zdaniem traktować po macoszemu innych aglomeracji zlokalizowanych w granicach naszego pięknego kraju, takich jak na przykład Rzeszów!

Peruki naturalne Rzeszów, jak wynika z opinii ekspertów, niczym nie odstają w kwestii jakości czy też kunsztu wykonania od tych, na które natknąć się można w salonach otwierających swoje podwoje w stolicy. Sytuacja taka będzie jednak miała miejsce tylko i wyłącznie jeżeli zdecydujemy się na renomowany przybytek, jednakże uważamy że jest to kwestią osobistą dla wszystkich osób poszukujących sposobu zmiany swojej prezencji lub też podjęcia skutecznej walki z problemami z nadmiernie wypadającymi bądź też przerzedzającymi się włosami. Wyroby naturalne są nieco droższe od swoich sztucznych odpowiedników, ale z doświadczenia powiedzieć możemy, że to właśnie one gwarantują maksimum satysfakcji, dając najbardziej pożądany efekt w kwestii prezencji oraz skutecznie maskując wszelkie niedoskonałości fryzury przed światem.

Jeżeli chodzi o peruki naturalne Rzeszów, to z przyjemnością informujemy, że w mieście tym znajduje się także filia naszego salonu perukarskiego, do którego to pragniemy Państwa serdecznie zaprosić. Nasi przedstawiciele z radością pomogą Państwu na każdym kroku procesu sprzedażowego, począwszy od udostępnienia Państwu znacznej ilości katalogów, z których to możliwy będzie wybór produktu w pełni wpisującego się w Państwa oczekiwania, a kończąc na modyfikacjach czy wprowadzaniu niewielkich zmian kosmetycznych, aby zapewnić, że raz nabyta peruka będzie prezentować się spektakularnie na Państwa głowie i podkreślać Państwa rysy twarzy przez wiele kolejnych miesięcy.

Z naszych usług korzystają nie tylko osoby zmagające się przez dłuższy okres czasu z łysieniem plackowatym, androgenowym bądź telogenowym, ale także konsumenci, którym przyświeca chęć całkowitej zmiany swojej prezencji – jest to obecnie możliwe dzięki opcji pełnej personalizacji zamawianego wyrobu w kwestii jego długości, grubości, stopnia skrętu czy w końcu – stylu upięcia. Jesteśmy przekonani, że każdy, nawet najbardziej wymagający konsument bez trudu znajdzie w naszym portfolio produkt, który to wpisze się w jego oczekiwania i preferencje. Najlepiej o tym fakcie przekonać się samodzielnie, odwiedzając nasz salon i zgłaszając chęć nabycia peruki naturalnej bądź akcesoriów pozwalających na jej odpowiednią pielęgnację! Z radością doradzimy najlepsze produkty, jak również poinformujemy o obecnie obowiązujących w branży trendach – serdecznie zapraszamy!

Olejowanie włosów

0
olejowanie włosów

Lśniące, gładkie i wyglądające zdrowo włosy są marzeniem każdej kobiety. Aby zadbać o włosy, należy zadbać przede wszystkim o ich właściwe odżywienie od środka. Każda niezdrowa dieta, w tym również restrykcyjna, odbije się na kondycji włosów. Na nic wtedy będą nawet najlepsze szampony. Jeśli nasze ciało będzie chore, włosy też takie będą. Nie znaczy to jednak, że można całkiem pominąć pielęgnację włosów.

Dobór właściwych kosmetyków jest niezwykle ważny, ponieważ pozwala zachować w dobrej kondycji zarówno skórę głowy jak i włosy. Pielęgnacja włosów poprzez nakładanie na nie olei jest metodą niezawodną i pokochały ją miliony kobiet. Poleca ją również wiele włosomaniaczek oraz fryzjerów. Olejowanie włosów to ich odżywianie, które daje efekty już po pierwszym zabiegu – i to zabiegu wykonywanym w domu, za naprawdę małe pieniądze.

Wybór oleju do olejowania włosów

Podstawą udanego olejowania włosów jest dobór odpowiedniego oleju. Aby to zrobić, musimy wiedzieć, jaki mamy rodzaj włosa. Może on być niskoporowaty, średnioporowaty lub wysokoporowaty. Włosy o niskiej porowatości są zazwyczaj proste i gładkie. Słabo poddają się stylizacji, za to bardzo łatwo je przeciążyć. Włosy wysokoporowate to ich przeciwieństwo. Często są to włosy spuszone, łatwo się układające, w dotyku szorstkie i na pierwszy rzut oka wyglądające na zniszczone. Ich łuski są otwarte, przez co mają wiele porów, od których pochodzi ich nazwa. Od wielkości łuski włosa zależy, jaki olej będzie do nich odpowiedni, jaki najlepiej w nie wniknie, ponieważ oleje, w zależności od gatunku, mają różnej wielkości cząsteczki. Dlatego do włosów niskoporowatych najbardziej odpowiednie będą oleje o małych cząsteczkach. Należą do nich między innymi olej kokosowy, palmowy, lniany, słonecznikowy, rycynowy czy babassu, a także masło shea i kakaowe.

Oleje do włosów

Do włosów średnioporowatych poleca się między innymi oleje ze słodkich migdałów, arganowy, makadamia, jojoba, z awokado czy z pestek owoców takich jak morela czy śliwka, Największy wybór olejów mają posiadaczki włosów wysokoporowatych. Mocno rozchylone łuski włosa przyjmą oleje o każdej wielkości cząsteczek, również te o największej, a więc z pestek winogron, konopny, z nasion bawełny, czarnuszki czy nasion porzeczki. Olej do włosów niskoporowatych dobrać jest najtrudniej i zanim go zaaplikujemy, powinnyśmy się upewnić, że nie obciąży on naszych włosów i wniknie w ich głąb, zamiast po prostu je oblepić. Aby uniknąć efektu niedomytych włosów, olej zmyć należy odżywką, a dopiero później szamponem. Odżywka zemulguje olej i pozwoli go dokładnie usunąć

Aparaty na zęby niewidoczne, dlaczego warto?

Aparaty na zęby niewidoczne

Musimy wiedzieć, że problemy zgryzu to nie tylko kwestia związana z estetyką, ale także możliwymi problemami zdrowotnymi. Wiele osób jednak nie chce zdecydować się na założenie aparaty na zęby z obawy przez ich wyglądem. Możemy jednak zdecydować się na aparaty na zęby niewidoczne, które poprawią wagę zgryzu, lub nawet całkowicie ją zlikwidują, a my sami nie będziemy musieli martwić się, że aparat na zęby będzie mocno widoczny, co spowoduje przede wszystkim zmniejszenie pewności siebie u niektórych osób.

Nowoczesne wyposażenie salonu kosmetycznego – poznaj wielofunkcyjne urządzenia PCZK

0
Nowoczesne wyposażenie salonu kosmetycznego

Do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej potrzebny jest nowoczesny sprzęt spełniający wszelkie normy i posiadający certyfikaty bezpieczeństwa. Tylko dzięki wysokiej klasy urządzeniom będziesz w stanie oferować usługi spełniające wymagania klientek. Nie warto oszczędzać na sprzęcie, ponieważ będzie on wizytówką Twojego salonu. Aby wyróżnić się na tle konkurencji, musisz oferować najwyższe standardy podczas obsługi, a pomóc w tym może jedynie nowoczesny sprzęt. Naszą misją w PCZK jest zaopatrzenie salonów w profesjonalną aparaturę kosmetyczną zapewniającą doskonałe rezultaty – poznaj nasze urządzenia HI-TECH.

Urządzenia do medycyny estetycznej – profesjonalne maszyny i lasery

Oferta sklepu PCZK skierowana jest dla lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów szukających pionierskich  rozwiązań pozwalających na wykonywanie nowoczesnych i skutecznych terapii estetycznych. W ostatnich latach zabiegi medycyny estetycznej stały się niezwykle popularne i coraz więcej kobiet decyduje się na te nieinwazyjne i proste metody pozwalające zapobiegać oraz niwelować niedoskonałości skóry.

Duże zainteresowanie wiąże się z dużą konkurencją i zapotrzebowaniem na usługi najwyższej jakości. Dlatego w sklepie PCZK przygotowaliśmy urządzenia posiadające certyfikat medyczny oraz skuteczność potwierdzoną badaniami klinicznymi o szerokim zastosowaniu w medycynie kosmetycznej.

Profesjonalne urządzenia do cellulitu i tkanki tłuszczowej – najnowsza technologia w dziedzinie pielęgnacji skóry

Cellulit to problem dotykający w różnym stopniu większość kobiet. Wiele z nich ma z tego powodu  spore kompleksy i źle czuje się we własnym ciele. Dlatego zabiegi usuwanie cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej

W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane technologicznie urządzenia wykorzystujące w zabiegach m.in. fale uderzeniowe, ultradźwięki czy dwutlenek węgla. Pozwalają one uzyskać doskonałe efekty i zapewniają pełen komfort podczas wykonywania zabiegów. W naszym asortymencie posiadamy urządzenia na cellulit i do zwalczania tkanki tłuszczowej takie jak:

  • REMFAT® – nowoczesna platforma do modelowania sylwetki wykorzystująca piezoelektryczną, skupioną falę dźwiękową – przeznaczona do likwidacji podwójnego podbródka, wiotkości skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu czy ostrogi piętowej
  • JULIÉ® – profesjonalne urządzenie do usuwania cellulitu, rozstępów czy cieni pod oczami wykorzystująca karboksyterapię, w której wykorzystywany jest dwutlenek węgla.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu PCZK gdzie znajdziesz również inne urządzenia kosmetyczne o szerokim zastosowaniu w salonach kosmetycznych. Oferujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt najwyższej jakości – zapraszamy.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała – dla pięknej i młodej skóry

0
Kosmetyki do pielęgnacji ciała

W pięknej i zdrowej skórze czujemy się komfortowo i pewnym siebie, dlatego powinniśmy zrobić wszystko, aby odpowiednio zadbać o jej doskonałą kondycję. Naprawdę nie jest to bardzo skomplikowane, już nawet wybór odpowiedniego produktu do kąpieli i pod prysznic wpływa korzystnie na naszą skórę, odpowiednio ją odżywiając i nawilżając, przez co staje się miękka i gładka w dotyku. Poznaj kosmetyki do pielęgnacji ciała od CECE.

Kosmetyki pod prysznic i do kąpieli – odpowiednie oczyszczenie skóry podstawą pielęgnacji

Podstawowym zadaniem preparatu do kąpieli jest oczyszczenie skóry z nieczystości, które gromadzą się na niej przez cały dzień. Dobry żel to jednak nie tylko oczyszczenie, ale również nawilżenie i odżywienie. Wysokiej jakości skład, zawierający składniki aktywne jest niezbędny, aby utrzymać skórę w dobrej kondycji

Niezwykle ważne jest też prawidłowe dobranie produktu odpowiadającemu potrzebom danego rodzaju skóry. Dlatego inne zastosowanie będą miały mydła i żele do skóry suchej, a po inny preparat sięgniemy do tej ze skłonnością do przetłuszczania się. Wszystkie nasze produkty to przede wszystkim niezbędne dla skóry nawilżenie – takie działanie zapewniają olej arganowy, olej jojoba oraz wyciąg z migdałów czy panthenol.

Dodatkowa pielęgnacja – kremy, olejki i peelingi do ciała

Po dokładnym oczyszczeniu skóry możemy myśleć o stosowaniu innych preparatów. Kosmetyki do pielęgnacji ciała to nie tylko żele – wybór tutaj jest naprawdę duży. Balsamy, mleczka, olejki, kremy czy  masła posiadają podobne zastosowanie, jednak różnią się znacznie konsystencją i sposobem aplikacji. Wybór zależy od klienta, który ma możliwość dobrania odpowiadającego mu sposobu pielęgnacji, lub połączenia wielu metod w celu zagwarantowania sobie jak najlepszych efektów. Wszystkie one jednak działają nawilżająco i odżywiająco, powodując, że skóra staje się elastyczna gładka i miękka w dotyku.

Pielęgnacja do każdego rodzaju skóry – postaw na produkty CECE

Na wybór odpowiedniego preparatu również będzie miał wpływ rodzaj skóry. Dla przykładu osoby z problemami wysuszonej skóry sięgną chętnie po olejki pozwalające ja stale natłuszczać, co pozwala zachować równowagę hydrolipidową, dzięki czemu nie będzie musiała martwić się o podrażnienia. Do codziennego użytku doskonale sprawdzą się łagodne mleczka i balsamy do ciała. Ich główną zaletą jest szybkie wchłanianie, i to, że nie pozostawiają tłustej powłoki.

Zapraszamy na stronę https://cece.pl, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów do pielęgnacji ciała najwyższej jakości. Stawiamy na siłę aktywnych składników pochodzenia naturalnego i skuteczne formuły zapewniające maksymalną pielęgnację.

ZOBACZ TEŻ